Długoletni rezydent planuje rozwój

Biurowiec Olivia Star - wizualizacja
Biurowiec Olivia Star - wizualizacja
Goyello planuje dalszy rozwój w Olivia Business Centre. Polsko-holenderska firma IT przedłużyła umowę najmu przestrzeni biurowej. Zespół Goyello jest Rezydentem Olivii od 2011 r., czyli od początku istnienia centrum.

Firma Goyello nie tylko przedłużyła umowę najmu przestrzeni biurowej w OBC, ale zdecydowała się również na dodatkowy metraż i przeniesienie do Olivia Star. Obecnie biuro firmy znajduje się w budynku Olivia Gate. Pierwszą umowę Goyello podpisało w 2011 roku. Dotyczyła ona wówczas wynajmu 500 mkw. powierzchni. W ciągu pięciu lat spółka podwoiła rozmiar swojego zespołu. W nowej siedzibie Goyello pracować będzie ponad 100 osób. Biuro o 1300 mkw. powierzchni będzie znajdować się na 9. piętrze budynku Olivia Star.


Jesteśmy dumni, że Olivia stała się miejscem, w którym firmy, jak Goyello, rozwijają się tak dynamicznie. Olivia jest miejscem, które ułatwia spółkom codzienną działalność, nawiązywanie kontaktów, relacje. Połowa okresu aktywności biznesowej Goyello przypada na czas spędzony w OBC. To inspirujące widzieć, jak firma, która jest z nami od początku, rozwija się i jak realizuje swoje cele, zyskując uznanie na światowych rynkach. Goyello wprowadzi się do Star, najnowocześniejszego wysokościowca w Polsce. Budynek ma wiele do zaoferowania najemcom. Jestem pewien, że dzięki unikatowym rozwiązaniom technologicznym oraz wyjątkowemu otoczeniu Goyello zyskało w Starze miejsce gwarantujące komfort pracy, sprzyjające kreatywności i współgrające z filozofią spółki oraz jej wartościami – mówi Maciej Kotarski, dyrektor wynajmu w Olivia Business Centre.


Goyello to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych tworzonych zgodnie z zasadami metodologii Agile. Wśród jej klientów znajdują się przedsiębiorstwa sektora B2B. W listopadzie 2016 r. Goyello świętowało 10. urodziny. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz