UNIMOR Development S.A. logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Vorwerk otworzy biuro w Tiramisu

Silesia Business Park
Silesia Business Park
Vorwerk Polska podpisał umowę najmu 464 mkw. w Silesia Business Park. Najemcę podczas transakcji reprezentowała firma doradcza Knight Frank.

Cieszymy się, że doradzaliśmy firmie Vorwerk Polska  w wyborze odpowiedniej przestrzeni. Silesia Business Park to jeden z najszybciej rozwijających się kompleksów biznesowych w Katowicach i na całym Śląsku. Najemca wybrał tę nieruchomość głównie ze względu na jej znakomitą ekspozycję oraz dostępność komunikacyjną. – mówi Marta Bretner-Nogacka, negocjator w katowickim biurze Knight Frank.

 

Vorwerk Polska to producent wysokiej jakości urządzeń gospodarstwa domowego. Przedsiębiorstwo to działa już od ponad 130 lat. Firma w maju br. otworzy swoje biuro na parterze budynku B w kompleksie Silesia Business Park. 

 

Firma Vorwerk znalazła się w dużym gronie międzynarodowych najemców z bardzo różnych branż, których połączyła potrzeba posiadania ponadczasowej siedziby. W ciągu ostatnich dwóch lat w Silesia Business Park urosła społeczność licząca ponad 3 tys. osób. Dla nich przygotowujemy również propozycje pozabiznesowych aktywności – plenerową siłownię czy kulinarne warsztaty po godzinach. Mamy nadzieję, że pracownicy Vorwerk wkrótce z nich skorzystają – komentuje Tomasz Zydorek, negocjator ds. wynajmu w Skanska Property Poland.

 

Właścicielem budynków A i B wchodzących w skład Silesia Business Park jest fundusz zarządzany przez szwedzkiego inwestora Niam, który kupił je od Skanska w 2015 r. Zespół budynków jest jednym z największych parków biurowych w Katowicach. Docelowo Silesia Business Park będzie składał się z czterech bliźniaczych obiektów. Wszystkie będą certyfikowane w systemie LEED na poziomie Gold. Dzięki tak charakterystycznej fasadzie kompleks zyskał nieoficjalną nazwę – „Tiramisu”.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra