Euronet wśród najemców Gdański Business Center

Gdański Business Center
Gdański Business Center
Z biurowca Gdański Business Center zarządzany będzie nawet co czwarty bankomat w Polsce. Do grona najemców dołączy bowiem firma Euronet.

Euronet Polska w połowie br. przeniesie swoje biuro do obiektu Gdański Business Center. Firma będzie w nim zajmować ok. 3380 mkw. Jest to jedna z największych do tej pory umów wynajmu powierzchni biurowej zawartych w br. w Warszawie. W Gdański Business Center pracownicy Euronet będą mieli do dyspozycji całe 5. piętro w budynku D. W procesie poszukiwania i wyboru nowej siedziby Euronet reprezentowali eksperci firmy doradczej Cushman & Wakefield. 

 

Jesteśmy dumni, że tak prestiżowy i wymagający klient jak Euronet docenił jakość naszego budynku. Gdański Business Center zapewni firmie wygodne i zdrowe środowisko pracy: łatwo dostępne komunikacją publiczną i oferujące wiele udogodnień w zasięgu ręki. Jesteśmy pewni, że pracownicy Euronet docenią wyjątkową lokalizację nowego biura, pełną zieleni oraz miejsc sprzyjających odpoczynkowi w trakcie i po godzinach pracy – mówi Grzegorz Strutyński, dyrektor handlowy i członek zarządu HB Reavis Poland. 

 

Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide – globalnego lidera w zakresie przetwarzania elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Euronet w Polsce działa od ponad dwudziestu lat. Jest on operatorem największej niezależnej sieci bankomatów i wpłato-bankomatów, a zarazem wiodącym dostawcą usług outsourcingowych dla banków w zakresie zarządzania sieciami bankomatów, a także rozwiązań w zakresie płatności elektronicznych.

 

W czterech budynkach kompleks biurowy Gdański Business Center oferuje łącznie około 100 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Wśród ich najemców są takie firmy i instytucje jak: KPMG, Nielsen, GE, Bank BPH, SNC Lavalin, Provident, WebInterpret, KMD, eMAG, Bank BGŻ BNP Paribas, Agencja Nieruchomości Rolnych oraz grupa ubezpieczeniowa Aviva.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz