Poznaj nowy model inwestowania w nieruchomości!

Już w najbliższą środę, tj. 29 marca 2017 r. odbędzie się konferencja SRWN / REIT – nowy model inwestowania w nieruchomości & nowe możliwości inwestycyjne w Polsce. Zapraszamy!

Stowarzyszenie REIT Polska oraz powermeetings.eu organizują II konferencję na temat SRWN / REIT – nowy model inwestowania w nieruchomości & nowe możliwości inwestycyjne w Polsce. Jest ona kolejną ważną inicjatywą związaną z propagowaniem tematu funduszy SRWN w gronie najważniejszych przedstawicieli komercyjnego oraz mieszkaniowego rynku nieruchomości. Biorąc pod uwagę prowadzone w Ministerstwie Rozwoju prace nad Ustawą o Spółkach Rynku Wynajmu Nieruchomości, wydarzenie to dobrze wpisuje się w zakres prowadzonych działań oraz może przyczynić się w sposób znaczący do popularyzacji idei SRWN (struktury typu REIT). 

 

Struktury typu REIT (SRWN) sprawdziły się już na wielu rynkach międzynarodowych, jednak na polskim rynku będą stanowić nowatorskie narzędzie do inwestowania. Wprowadzenie produktu typu REIT otwiera możliwości inwestowania rozproszonego kapitału, a co ważne kapitału polskiego, w nieruchomości najlepszej jakości.

 

Więcej informacji: SRWN / REIT – nowy model inwestowania w nieruchomości & nowe możliwości inwestycyjne w Polsce

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz