bcb wrzesień 2020

Przeprowadzka śląskiego oddziału AXI IMMO

Muchowiec Active Park w Katowicach
W ubiegłym roku AXI IMMO zmieniło adres swojej siedziby głównej w Warszawie, teraz przyszedł czas na przeprowadzkę śląskiego oddziału. Regionalne biuro firma przeniosła do obiektu Muchowiec Active Park w Katowicach.

AXI IMMO jest jednym z pierwszych najemców w inwestycji Muchowiec Active Park w Katowicach. Kompleks znajduje się przy ul. Francuskiej i sąsiaduje z Doliną Trzech Stawów. Poza atrakcyjnym otoczeniem czynnikiem decydującym o wyborze tej lokalizacji był dla AXI IMMO również dogodny dojazd do centrum Katowic oraz do autostrady A4. 

 

Zmiana biura to konsekwencja dynamicznego rozwoju naszej firmy. Poszukiwaliśmy nowego biura, które zapewni najwyższy standard naszym klientom, partnerom biznesowym, jak i pracownikom oddziału. Jako agencja doradcza zawsze zachęcamy naszych klientów do poszukiwania nieszablonowych rozwiązań i takim jest też Muchowiec Active Park, który oprócz wysokiej klasy powierzchni biurowych wyróżnia wyjątkowe otoczenie i bliskość terenów rekreacyjnych – komentuje Anna Głowacz, Dyrektor Oddziału AXI IMMO w Katowicach.

 

AXI IMMO wynajęła nowe biuro w budynku, który został oddany do użytkowania w ramach pierwszego etapu inwestycji. Jest to 3-kondygnacyjny obiekt, a powierzchnia biurowa do wynajęcia znajduje się na dwóch poziomach. W kolejnych etapach inwestycji planowana jest budowa jeszcze dwóch budynków. Wszystkie trzy mają być do siebie podobne i tak jak pierwszy powstaną one na planie koła. 

 


0.0
Tagi: Axi Immo
Napisz pierwszy komentarz