Grupa LUX MED rozwija się na stołecznym rynku

myhive Park Postępu
myhive Park Postępu
IMMOFINANZ podpisał umowę z Grupą LUX MED. Kontrakt dotyczy zarówno przedłużenia aktualnej umowy najmu, jak również dobrania dodatkowej powierzchni w budynkach biurowych myhive Park Postępu.

Grupa LUX MED jest największą siecią prywatnych poradni medycznych w Polsce. Podpisała ona umowę z IMMOFINANZ dotyczącą łącznie niemal 10 000 mkw. w budynkach biurowych myhive Park Postępu. Kontrakt ten obejmuje zarówno przedłużenie aktualnej umowy, jak również wynajem 3500 mkw. dodatkowej powierzchni. 

 

Jest dla nas czymś szczególnie wyjątkowym móc obserwować jak nasi klienci rozwijają się z nami. Najlepszym tego przykładem jest właśnie Grupa LUX MED, z którą współpracujemy już od wielu lat. Zbudowane na przestrzeni tego okresu wzajemne relacje skutkują szczególnym zaufaniem, czemu dowodzi kolejna podpisana umowa w naszym kompleksie myhive, co ważne aż na okres siedmiu lat – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations IMMOFINANZ, Poland. 

 

myhive Park Postępu znajduje jest w sercu Mokotowa, czyli przy ulicy Postępu 21. Kompleks składa się z czterech 7-kondygnacyjnych, nowoczesnych budynków biurowych, które łącznie oferują 34 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Należące do IMMOFINANZ budynki posiadają certyfikat Green Building.

 

W ramach nowej umowy, Grupa LUX MED zajmie w myhive Park Postępu powierzchnię w budynkach A, C oraz D. Będzie ona wykorzystywana jako zaplecze biurowo-administracyjne. Ponadto, odrębnie w nieruchomościach IMMOFINANZ funkcjonują także dwie przychodnie LUX MED-u oraz call center. Tym samym, po zsumowaniu stawia to Grupę w gronie największych najemców austriackiego inwestora, na stołecznym rynku biurowym, z łącznie ok. 15 000 mkw. wynajętej powierzchni.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz