Ghelamco i Warsaw Spire znów nagrodzone

Warsaw Spire
Warsaw Spire
Kolejne prestiżowe nagrody dla Ghelamco Poland. W organizowanym przez nieruchomościowy magazyn CIJ konkursie Hall of Fame Warsaw Spire został wyróżniony w aż w trzech kategoriach.

Podczas uroczystej gali rozdania nagród Hall of Fame Awards – Best of the Best 2017 firma Ghelamco oraz jej projekt Warsaw Spire zostali uhonorowani trzema nagrodami w kategoriach: Best Office Development & Developer of the Year, Leading Green Building Development & Developer of the Year oraz Environmental Social and Sustainability Award (ESSA).

 

– To kolejne w tym roku prestiżowe nagrody, którymi zostaliśmy wyróżnieni. Bardzo nas cieszy, że Warsaw Spire jest doceniany nie tylko w naszym kraju – przez rodzimych ekspertów, najemców i mieszkańców Warszawy, ale również poza granicami Polski, w międzynarodowym gronie jurorów z branży nieruchomości – komentuje Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

 

Hall of Fame Awards 2017 to kolejna edycja prestiżowego konkursu branży nieruchomości. Jest on organizowany jest przez magazyn CIJ. Celem konkursu jest wyłonienie zwycięzców spośród deweloperów inwestujących w regionie środkowo i południowoeuropejskim. W finale zmierzyli się ze sobą finaliści CIJ Awards 2016 z sześciu krajów: Polski, Czech, Węgier, Rumunii, Serbii oraz Słowacji. 

 

Statuetki w konkursie Hall of Fame to niejedyne prestiżowe nagrody, które zdobył w ostatnim czasie warszawski wieżowiec Warsaw Spire. Projekt zyskał także uznanie w konkursie MIPIM Awards 2017 zwyciężając w kategorii Best Office & Business Development i otrzymując tym samym tytuł najlepszego budynku biurowego na świecie.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz