INTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoBusiness House logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

HolidayCheck wybiera biurowiec na Starym Mieście

Plac Zamkowy – Business with Heritage
Do zlokalizowanego na Starym Mieście biurowca Plac Zamkowy – Business with Heritage wprowadził się nowy najemca, którym jest firma HolidayCheck.

Senatorska Investment, właściciel obiektu Plac Zamkowy – Business with Heritage, przekazał kolejną powierzchnię najmu. Do biurowca wprowadził się operator jednego z największych portali turystycznych. Firma HolidayCheck Polska wynajęła około 250 mkw. powierzchni. W negocjacjach operatora turystycznego reprezentowała Kancelaria Brochocki. 

 

HolidayCheck, to kolejny najemca, który w tym roku wprowadził się do obiektu. W marcu lokal “Warszawski Sznyt” otworzyła firma Restauracje Krawczyk. Jest to dwupoziomowa restauracja z ogródkiem gastronomicznym. 

 

Jestem bardzo zadowolony, że Plac Zamkowy – Business with Heritage cieszy się coraz większym uznaniem wśród najemców. Zarówno sam budynek, jak i jego wyjątkowe, staromiejskie otoczenie, to idealne miejsce dla firmy z branży turystycznej – powiedział Maksymilian Marcinkowski, prezes zarządu Senatorska Investment. 

 

Plac Zamkowy - Business with Heritage to 4-kondygnacyjny budynek biurowo-usługowy klasy A+. Obiekt został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną RKW Rhode Kellermann Wawrowsky. Całkowita powierzchnia najmu budynku wynosi 5680 mkw. Do dyspozycji najemców oddano 1626 mkw. przestrzeni usługowo-handlowej na poziomie parteru oraz pierwszego piętra od strony placu Zamkowego, oraz 3851 mkw. powierzchni biurowej na wyższych kondygnacjach. Biurowiec jest certyfikowany w BREEAM na poziomie Very Good. Inwestycja została doceniona przez jury konkursu EuropaProperty CEE Investment & Green Building Awards, które przyznało mu nagrodę w kategorii najlepszej modernizacji roku 2015 w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra