Tork

Branża nieruchomości komercyjnych w sportowych rozgrywkach

Już wkrótce przedstawiciele firm z sektora nieruchomości komercyjnych spróbują swoich sił w wakeboardzie. Przed nami Go4Wake – Amatorska Liga Rynku Nieruchomości Komercyjnych!

Narty wodne, snowboard i surfing, to wszystko łączy w sobie wakeboard – sport wodny, który zyskuje coraz większą popularność na świecie. Już 3 czerwca przedstawiciele firm z sektora nieruchomości komercyjnych spróbują swoich sił w tej dyscyplinie podczas Go4Wake – Amatorskiej Ligi Rynku Nieruchomości Komercyjnych. Uczestnicy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, kierowani po trasie przy pomocy wyciągu będą pokonywać różne przeszkody w Wakepark Łomianki

Ponadto najbliższy termin będzie idealną okazją do przedłużenia Dnia Dziecka. Na zawodników, którzy przyjadą z dziećmi, będą czekały trampoliny, mini rampy oraz strefy relaksu. To wydarzenie łączy w sobie sportowy charakter, rodzinną atmosferę i szczytny cel. Środki zebrane z rejestracji drużyn zostaną przeznaczone na remont Przedszkola Terapeutycznego Fundacji SYNAPSIS przy ul. Siemieńskiego 21. 

Najbliższe szkolenie nie jest jedynym, ze względu na zróżnicowane umiejętności zawodników organizatorzy zapewniają kolejne zajęcia instruktażowe 22 lipca i 19 sierpnia, zawody odbędą się 2 września. W tegorocznej edycji udział biorą trzyosobowe zespoły reprezentujące zgłoszone firmy. Najlepszy zespół zostanie wyłoniony po zsumowaniu punktów zdobytych przez poszczególnych zawodników z drużyny. W ostatecznej punktacji będzie podlegać trudność przejazdu i styl oraz triki z wykorzystaniem ramp. Dodatkowo przewidziane są wyróżnienia za najlepsze przejazdy w kategorii kobiet i mężczyzn. Jest jeszcze możliwość zapisów, wystarczy zarejestrować się na stronie www.go4wake.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Go4Energy. Patronami medialnymi wydarzenia są e-biurowce, Real Estate Manager, WakeMag.pl. Partnerzy wydarzenia: OSWBZ, Wakepark Łomianki, BykBar, Dietmap. 

Więcej informacji: Szykujcie się na wielkie sportowe emocje – rusza IV edycja Go4Wake

 


0.0
Tagi: Go4Wake
Napisz pierwszy komentarz