Kontor logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoCity Space logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Warsaw Towers ma wzięcie

Biurowiec Warsaw Towers
Biurowiec Warsaw Towers
Biurowiec Warsaw Towers przyciąga najemców. Na początku września do budynku wprowadzi się spółka Directpl, a dwie kolejne firmy zdecydowały się na powiększenie swoich dotychczasowych biur.

Grono najemców biurowca Warsaw Towers powiększyła firma Directpl. Spółka oferuje oprogramowanie oraz zespół fachowców w zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych. Na swoją siedzibę Directpl wynajął 828 mkw. powierzchni. Jesteśmy podekscytowani naszą przeprowadzką do Warsaw Towers, która nastąpi na początku września. Szukaliśmy biura w Warszawie od kilku miesięcy, kiedy odkryliśmy obiekt Warsaw Towers. Budynek od razu przypadł nam do gustu. Jako szybko rozwijająca się firma z branży IT, mamy specyficzne potrzeby. Warsaw Towers spełniło wszystkie z nich, a pracownicy CA IMMO wykazali ogromne zaangażowanie i profesjonalizm w trakcie całego procesu negocjacyjnego. – mówi Angelo Pressello, właściciel Directpl. 

Z kolei kancelaria prawna Gessel zdecydowała się na przedłużenie dotychczasowej umowy najmu powierzchni w biurowcu Warsaw Towers. Podczas renegocjacji umowy kancelaria powiększyła swoje biuro i łącznie wynajmuje teraz 1530 mkw. powierzchni. 

Na powiększenie siedziby w Warsaw Towers zdecydowała się również brytyjska spółka Balmain Asset Management LLP. Jest to spółka, która świadczy usługi w sektorach europejskiego rynku nieruchomości komercyjnych. Po dobraniu 305 mkw. jej biuro zajmuje łącznie niemal 700 mkw. powierzchni. 

Biurowiec Warsaw Towers znajduje się w sąsiedztwie Złotych Tarasów i Dworca Centralnego. Obiekt oferuje 21 000 mkw. powierzchni na 15. piętrach oraz prawie 200 miejsc postojowych w podziemnym garażu. Budynek Warsaw Towers należy do portfolio firmy CA IMMO

 


0.0
Tagi: CA Immo
Napisz pierwszy komentarz
mantra