Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Warsaw Towers ma wzięcie

Biurowiec Warsaw Towers
Biurowiec Warsaw Towers
Biurowiec Warsaw Towers przyciąga najemców. Na początku września do budynku wprowadzi się spółka Directpl, a dwie kolejne firmy zdecydowały się na powiększenie swoich dotychczasowych biur.

Grono najemców biurowca Warsaw Towers powiększyła firma Directpl. Spółka oferuje oprogramowanie oraz zespół fachowców w zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych. Na swoją siedzibę Directpl wynajął 828 mkw. powierzchni. Jesteśmy podekscytowani naszą przeprowadzką do Warsaw Towers, która nastąpi na początku września. Szukaliśmy biura w Warszawie od kilku miesięcy, kiedy odkryliśmy obiekt Warsaw Towers. Budynek od razu przypadł nam do gustu. Jako szybko rozwijająca się firma z branży IT, mamy specyficzne potrzeby. Warsaw Towers spełniło wszystkie z nich, a pracownicy CA IMMO wykazali ogromne zaangażowanie i profesjonalizm w trakcie całego procesu negocjacyjnego. – mówi Angelo Pressello, właściciel Directpl. 

Z kolei kancelaria prawna Gessel zdecydowała się na przedłużenie dotychczasowej umowy najmu powierzchni w biurowcu Warsaw Towers. Podczas renegocjacji umowy kancelaria powiększyła swoje biuro i łącznie wynajmuje teraz 1530 mkw. powierzchni. 

Na powiększenie siedziby w Warsaw Towers zdecydowała się również brytyjska spółka Balmain Asset Management LLP. Jest to spółka, która świadczy usługi w sektorach europejskiego rynku nieruchomości komercyjnych. Po dobraniu 305 mkw. jej biuro zajmuje łącznie niemal 700 mkw. powierzchni. 

Biurowiec Warsaw Towers znajduje się w sąsiedztwie Złotych Tarasów i Dworca Centralnego. Obiekt oferuje 21 000 mkw. powierzchni na 15. piętrach oraz prawie 200 miejsc postojowych w podziemnym garażu. Budynek Warsaw Towers należy do portfolio firmy CA IMMO

 


0.0
Tagi: CA Immo
Napisz pierwszy komentarz
mantra