Tork

Strategiczny najemca Wroniej

Biurowiec Wronia 31
Biurowiec Wronia 31
Biurowiec Wronia 31 zyskał strategicznego najemcę. Firma BNP Paribas Securities Services wynajęła ponad połowę powierzchni oferowanej przez ten obiekt.

BNP Paribas Securities Services w realizowanej przez Ghelamco Poland inwestycji Wronia 31 będzie zajmować łącznie 8000 mkw. powierzchni. Firma zawarła umowę na okres 5 lat z możliwością powiększenia wynajmowanej powierzchni. BNP Paribas Securities Services będzie największym najemcą inwestycji biurowej Wronia 31. Przeprowadzka została zaplanowana na przełom 2017 i 2018 roku.

Wronia 31 to kolejna nasza inwestycja, którą firma BNP Paribas Securities Services wybrała na swoją siedzibę. To właśnie tutaj, w rejonie ronda Daszyńskiego i placu Europejskiego, powstaje teraz nowe centrum biznesowo-finansowe Warszawy. Gratulujemy naszemu partnerowi tak perspektywicznego wyboru – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

Nasz dynamiczny wzrost spowodował, że drugi raz w ciągu ostatnich 3 lat zdecydowaliśmy się na zmianę biura. Jako specjaliści w usługach dla funduszy inwestycyjnych rekrutujemy pracowników, dla których ważne są doskonałe warunki, najwyższa klasa budynku oraz świetna lokalizacja – mówi Richard Piskorz, Head of AFS Operations Warsaw, BNP Paribas Securities Services Polska

BNP Paribas Securities Services Poland to część grupy BNP Paribas, która specjalizuje się w obsłudze operacji na papierach wartościowych i funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Firma działa w 34 krajach na świecie.

Biurowiec Wronia 31 realizowany jest przez Ghelamco Poland. Obiekt znajduje się na warszawskiej Woli w narożniku ulic Łuckiej i Wroniej. Budynek zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire i placu Europejskiego w Warszawie. Obiekt oferuje 16 000 mkw. powierzchni na 15 kondygnacjach (w tym 15 150 mkw. zajmą biura klasy A i 850 mkw. lokale handlowo-usługowe). Inwestycja Wronia 31 realizowana jest zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i certyfikowana w systemie BREEAM. Planowane otwarcie obiektu to III kw. 2017 r.

 


2.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz