Forbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoBusiness House logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoTorus logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Guardian Industries Glass Group w Altusie

Barbara Pryszcz, dyrektor regionalny Colliers International w Katowicach
Barbara Pryszcz, dyrektor regionalny Colliers International w Katowicach
Grupa Guardian Industries Glass wynajęła biuro w budynku Altus w Katowicach. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International.

Grupa Guardian Industries Glass należy do Guardian Industries Corp. Na swoje biuro firma wynajęła 600 mkw. powierzchni w budynku biurowym Altus w Katowicach. Jest to umowa najmu z możliwością ekspansji o kolejne 600 mkw. Nowe biuro jest siedzibą SSC (Shared Service Center) o profilu finansowym - Guardian Business Solutions.

Guardian Industries Glass Group to firma, która ma wiodącą pozycję w produkcji szkła float, gotowych wyrobów szklanych na potrzeby rynku komercyjnego, mieszkaniowego i transportowego, elementów wykończeniowych do wnętrz samochodów, a także w dystrybucji produktów dla budownictwa. 

Katowice jako stolica aglomeracji utrzymują pozycję lidera w regionie na rynku wynajmu powierzchni biurowych. Warto jednak podkreślić, że silne centrum akademickie aglomeracji śląskiej zapewnia różnorodne zasoby wykwalifikowanych kadr, co przyciąga kolejne firmy w zakresie nowoczesnych usług biznesowych – mówi Barbara Pryszcz, dyrektor regionalny Colliers International w Katowicach. 

Altus jest najwyższym biurowcem w Katowicach i jednym z największych w Polsce obiektów biurowo-usługowych. Powierzchnia całkowita budynku wynosi ok. 69 000 mkw. Projekt obiektu składa się z trzech połączonych ze sobą brył, których elementem wspólnym jest 4-kondygnacyjne atrium. Na 3-kondygnacjach podziemnych budynku mieści się parking oferujący ok. 600 miejsc postojowych oraz myjnia samochodowa. Poza powierzchnią biurową w obiekcie Altus znajdują się też różne punkty usługowo-handlowe, np.: kawiarnie, restauracje, kiosk, pralnie, salon piękności, przychodnie, ale także klub fitness oraz korty do squasha. W budynku znajduje się również czterogwiazdkowy hotel oraz centrum konferencyjne. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra