Business House logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

CityFit po raz pierwszy w Krakowie

CityFit w Gdańsku
CityFit w Gdańsku
Polska sieć klubów fitness kontynuuje ekspansję. Jeszcze w tym roku otworzy swój pierwszy klub w Krakowie. Powstanie on w biurowcu Principio.

CityFit to polska sieć nowoczesnych klubów fitness, które czynne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pierwszy w Krakowie klub tej sieci będzie zlokalizowany w należącym do firmy Ekopark biurowcu Principio. Klubowicze CityFit będą mieli do dyspozycji 1800 mkw. powierzchni treningowej. Klub w krakowskim biurowcu Principio znajdującym się przy ul. Armii Krajowej otwarty zostanie w IV kw. 2017. 

Kraków jest kolejnym ważnym punktem na mapie naszej ekspansji. Jestem przekonany, że nowoczesna powierzchnia fitness dostępna 24/7 na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych, doskonale uzupełni ofertę Principio. – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

Sieć CityFit liczy obecnie 10 klubów zlokalizowanych w centrach handlowych, biurowcach oraz centrach miast. Wkrótce otwarte zostaną kolejne, m.in. w galerii Wroclavia, chorzowskim Centrum Handlowym AKS i warszawskiej galerii Rondo Wiatraczna. 

Principio to budynek biurowy klasy A, który powstaje przy ul. Armii Krajowej w Krakowie. Biurowiec zaoferuje ok. 10 500 mkw. powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach. Principio składa się z dwóch części: niższa, czyli 4-kondygnacyjna znajduje się od strony ul. Odlewniczej, z kolei wyższa część zlokalizowana jest od strony ul. Armii Krajowej i ma 7-kondygnacji. Obiekt oferuje najemcom 97 podziemnych i 60 naziemnych miejsc parkingowych. Poziom zaawansowania prac budowlanych obiektu przekroczył już 50 proc., a oddanie budynku do użytku planowane jest jeszcze w tym roku. 

 


1.0
Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz
mantra