Ghelamco Poland z nagrodą Lifetime Achievement

Gala Book of Lists
W rankingu biznesowym „Book of Lists” firma Ghelamco Poland została nagrodzona statuetką Lifetime Achievement. To przyznawane przez kapitułę redakcji Warsaw Business Journal wyróżnienie zostało nadane za całokształt działalności dewelopera w Polsce.

„Book of Lists” to publikacja o charakterze przewodnika po polskim biznesie. W 22. edycji rankingu firma Ghelamco Poland uzyskała nagrodę Lifetime Achievement. W ten sposób wydawca opracowania, kapituła redakcji Warsaw Business Journal, wyróżniła dewelopera za całokształt działalności.

Cieszymy się, że wieloletnie dokonania Ghelamco na polskim rynku nieruchomości zostały docenione przez tak prestiżowy ranking, jakim jest „Book of Lists”. To wyróżnienie jest dla nas dowodem, że realizowane przez nas pionierskie koncepcje i innowacyjne projekty, tworzące wartościową przestrzeń miejską, przynoszą widoczne efekty i spotykają się z uznaniem – mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

Ghelamco to jeden z czołowych deweloperów działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. W Polsce firma obecna jest od 26 lat. W tym czasie oddała ona do użytku ponad 1 100 000 mkw. powierzchni, a w realizacji ma już kolejne projekty, m.in. trzy wieżowce The Warsaw HUB

Firma Ghelamco Poland została wyróżniona w rankingu „Book of Lists” nie pierwszy raz. W zeszłym roku deweloper uzyskał tytuł Most Innovative Developer, a dwa lata wcześniej biurowiec Warsaw Spire, znalazł się na pierwszym miejscu jako największy realizowany w tym czasie projekt biurowy w Polsce.

W tym roku publikacja biznesowa „Book of Lists 2017” ukazała się już po raz 22. Jest ona wydawana przez kapitułę redakcji Warsaw Business Journal. Opracowanie, tworzone od 1995 roku, zawiera rankingi oraz informacje finansowe i statystyczne na temat największych firm z ponad 40 branż. Co roku podczas gali „Book of Lists” wręczane są certyfikaty i nagrody dla liderów poszczególnych rankingów oraz firm wyróżniających się na rynku.

 


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz