bcb wrzesień 2020

Vorwerk Polska wprowadza się do nowego biura

(fot. pixabay)
(fot. pixabay)
Firma Vorwerk Polska wprowadza się do biurowca Adgar Park West na warszawskiej Ochocie. Będzie to trzecie biuro firmy w Warszawie i dwudzieste siódme w Polsce.

Vorwerk Polska to firma oferująca urządzenie wielofunkcyjne Thermomix®. Jej nowe biuro będzie znajdowało się w obiekcie Adgar Park West. W biurowcu tym Vorwerk Polska wynajmie 418 mkw. powierzchni biurowej. Umowa najmu została podpisana na 5 lat.

Nowe biuro Vorwerk Polska znajduje się na parterze budynku Adgar Park West, w strefie AdgarFit. Będzie ono Biurem Regionalnym firmy, czyli miejscem spotkań i szkoleń przedstawicieli handlowych, zajmujących się sprzedażą bezpośrednią urządzenia Thermomix®, a także spotkań z klientami.

Wyboru budynku zawsze dokonujemy pod kątem możliwości aranżacji wnętrza zgodnie z naszymi standardami. Wszystkie oddziały firmy przygotowane są według spójnego wzoru, dlatego tak istotna jest możliwość dostosowania przestrzeni do wymagań i potrzeb biura regionalnego. Dodatkową zaletą lokalizacji biura w Adgar Park West są także liczne udogodnienia, oferowane na miejscu, takie jak m.in.: centrum konferencyjne, klub fitness czy przestrzeń typu co-creating – zaznacza Małgorzata Winiarska, Kierownik Ds. Administracyjnych Vorwerk Polska.

Firma Adgar jest długoterminowym inwestorem, tworzącym przyjazne koncepty biurowe, które wspierają rozwój biznesu i jednocześnie umożliwiają płynne łączenie życia zawodowego i prywatnego. Zależy nam na tym, aby strefa sportu i rekreacji AdgarFit, zlokalizowana na parterze budynku, oferowała naszym najemcom zarówno zróżnicowane sposoby spędzania wolnego czasu, jak i możliwość kupienia na miejscu znanego na całym świecie urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix®, ułatwiającego przyrządzanie zdrowych i smacznych posiłków. Bardzo się cieszę, że firma Vorwerk doceniła możliwości, jakie daje obecność w budynku Adgar Park West i zdecydowała się na otwarcie swojego Biura Regionalnego właśnie tutaj – powiedział Eyal Litwin, Dyrektor Generalny Adgar Poland.

 


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz