Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Vorwerk Polska wprowadza się do nowego biura

(fot. pixabay)
(fot. pixabay)
Firma Vorwerk Polska wprowadza się do biurowca Adgar Park West na warszawskiej Ochocie. Będzie to trzecie biuro firmy w Warszawie i dwudzieste siódme w Polsce.

Vorwerk Polska to firma oferująca urządzenie wielofunkcyjne Thermomix®. Jej nowe biuro będzie znajdowało się w obiekcie Adgar Park West. W biurowcu tym Vorwerk Polska wynajmie 418 mkw. powierzchni biurowej. Umowa najmu została podpisana na 5 lat.

Nowe biuro Vorwerk Polska znajduje się na parterze budynku Adgar Park West, w strefie AdgarFit. Będzie ono Biurem Regionalnym firmy, czyli miejscem spotkań i szkoleń przedstawicieli handlowych, zajmujących się sprzedażą bezpośrednią urządzenia Thermomix®, a także spotkań z klientami.

Wyboru budynku zawsze dokonujemy pod kątem możliwości aranżacji wnętrza zgodnie z naszymi standardami. Wszystkie oddziały firmy przygotowane są według spójnego wzoru, dlatego tak istotna jest możliwość dostosowania przestrzeni do wymagań i potrzeb biura regionalnego. Dodatkową zaletą lokalizacji biura w Adgar Park West są także liczne udogodnienia, oferowane na miejscu, takie jak m.in.: centrum konferencyjne, klub fitness czy przestrzeń typu co-creating – zaznacza Małgorzata Winiarska, Kierownik Ds. Administracyjnych Vorwerk Polska.

Firma Adgar jest długoterminowym inwestorem, tworzącym przyjazne koncepty biurowe, które wspierają rozwój biznesu i jednocześnie umożliwiają płynne łączenie życia zawodowego i prywatnego. Zależy nam na tym, aby strefa sportu i rekreacji AdgarFit, zlokalizowana na parterze budynku, oferowała naszym najemcom zarówno zróżnicowane sposoby spędzania wolnego czasu, jak i możliwość kupienia na miejscu znanego na całym świecie urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix®, ułatwiającego przyrządzanie zdrowych i smacznych posiłków. Bardzo się cieszę, że firma Vorwerk doceniła możliwości, jakie daje obecność w budynku Adgar Park West i zdecydowała się na otwarcie swojego Biura Regionalnego właśnie tutaj – powiedział Eyal Litwin, Dyrektor Generalny Adgar Poland.

 


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
mantra