Tétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoRIS Kotes logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGTV Lighting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoBusiness House logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Ghelamco zaprasza na Książęce wieczory

Od jutra na placu Europejskim będzie można poczuć atmosferę bawarskiego Oktoberfestu za sprawą Książęcych wieczorów.

Od jutra codziennie od 16:00 do 22:00 przez trzy tygodnie na placu Europejskim będzie trwał swoisty festiwal piwa i piłkarskich emocji. W namiocie u stóp Warsaw Spire będzie można napić się piwa, zjeść przysmaki kuchni biesiadnej i obejrzeć mecze piłki nożnej na dużym ekranie. Organizatorem wydarzenia jest Ghelamco Poland we współpracy z Eleven Sports, The Place i marką Książęce. Rozpoczynające się jutro na placu Europejskim wydarzenie nawiązuje do tradycji odbywającego się w Monachium Oktoberfestu. Warszawski festiwal piwa potrwa do 15 października. 

Wielkie otwarcie „Książęcych wieczorów na placu Europejskim” zaplanowano na najbliższy piątek 22 września. Gościem specjalnym tego wieczoru będzie Lothar Matthaeus – legendarny zawodnik Bayern Monachium i reprezentacji Niemiec, zdobywca m.in. tytułu Najlepszego Piłkarza Świata FIFA, Złotej Piłki oraz mistrza świata, który wywalczył w 1990 roku we Włoszech jako kapitan drużyny narodowej. Spotkanie z piłkarzem będzie okazją do rozmowy i szansą na zdobycie autografu. Dla miłośników piłki nożnej Lothar Matthaeus będzie dostępny o godz. 18:30 w Daft Cafe w Warsaw Spire, a następnie na placu Europejskim obejrzy ze swoimi fanami transmitowany na żywo mecz FC Bayern Monachium z VfL Wolfsburg.


„Książęce wieczory na placu Europejskim”

Codziennie od 22 września do 15 października
Od godz. 16:00 do 22:00
Aktualne informacje: www.facebook.com/events/1532627443451248/ 
Wstęp wolny
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra