LC Corp S.A. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-BUD logoSpectra Development logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGhelamco Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Ghelamco zaprasza na Książęce wieczory

Od jutra na placu Europejskim będzie można poczuć atmosferę bawarskiego Oktoberfestu za sprawą Książęcych wieczorów.

Od jutra codziennie od 16:00 do 22:00 przez trzy tygodnie na placu Europejskim będzie trwał swoisty festiwal piwa i piłkarskich emocji. W namiocie u stóp Warsaw Spire będzie można napić się piwa, zjeść przysmaki kuchni biesiadnej i obejrzeć mecze piłki nożnej na dużym ekranie. Organizatorem wydarzenia jest Ghelamco Poland we współpracy z Eleven Sports, The Place i marką Książęce. Rozpoczynające się jutro na placu Europejskim wydarzenie nawiązuje do tradycji odbywającego się w Monachium Oktoberfestu. Warszawski festiwal piwa potrwa do 15 października. 

Wielkie otwarcie „Książęcych wieczorów na placu Europejskim” zaplanowano na najbliższy piątek 22 września. Gościem specjalnym tego wieczoru będzie Lothar Matthaeus – legendarny zawodnik Bayern Monachium i reprezentacji Niemiec, zdobywca m.in. tytułu Najlepszego Piłkarza Świata FIFA, Złotej Piłki oraz mistrza świata, który wywalczył w 1990 roku we Włoszech jako kapitan drużyny narodowej. Spotkanie z piłkarzem będzie okazją do rozmowy i szansą na zdobycie autografu. Dla miłośników piłki nożnej Lothar Matthaeus będzie dostępny o godz. 18:30 w Daft Cafe w Warsaw Spire, a następnie na placu Europejskim obejrzy ze swoimi fanami transmitowany na żywo mecz FC Bayern Monachium z VfL Wolfsburg.


„Książęce wieczory na placu Europejskim”

Codziennie od 22 września do 15 października
Od godz. 16:00 do 22:00
Aktualne informacje: www.facebook.com/events/1532627443451248/ 
Wstęp wolny
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra