AWIM Grupa Inwestycyjna logoDuda Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoLC Corp S.A. logoPodium Investment logoCHB14 logoBusiness House logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTork logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoCity Space logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoFuture Processing logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKontor logoEkodom Deweloper logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Oto najlepsze biura w Polsce!

Laureat w kategorii „Biuro 4.0 | Innowacje” – SKANSKA
Znamy już laureatów konkursu OFFICE SUPERSTAR! Przedstawiamy 11 firm, które mają najlepsze biura w Polsce.

Zakończył się konkurs OFFICE SUPERSTAR, organizowany przez firmę doradczą CBRE. Ideą konkursu było wyłonienie i nagrodzenie firm, które rozumieją wagę dobrze zaaranżowanych przestrzeni biurowych oraz ich wpływ na biznes i samopoczucie pracowników. Spośród ponad 100 uczestników konkursu, Kapituła wyłoniła 11 firm najlepszych aranżacji biurowych w Polsce. 

Celem projektu OFFICE SUPERSTAR było wyłonienie firm, które w holistyczny sposób rozumieją pojęcie przestrzeni biurowej. To już nie tylko miejsce pracy, w budynkach spędzamy 90 proc. czasu, właśnie w nich budujemy relacje zawodowe i prywatne, rozwijamy się, a także relaksujemy. Celem konkursu jest budowanie świadomości w organizacjach, że takie podejście do biura gwarantuje sukces w postaci zadowolonych i lojalnych pracowników. Napływające zgłoszenia były dowodem na to, że coraz więcej firm w Polsce podąża za tym trendem i wykorzystuje swoją przestrzeń jako zasób strategiczny, a także bardzo ważną część komunikacji z otoczeniem. To również świetna okazja dla Laureatów Konkursu do promowania swoich przestrzeni. Gratulujemy zwycięzcom! I zapraszamy do zgłoszeń za rok – mówi Natalia Wenzławska, Communication & Brand Manager, CBRE.

Oto lista zwycięzców:

  • Laureat w kategorii „Biuro 4.0 | Innowacje” – SKANSKA

uzasadnienie wyboru: „Prawdziwa innowacja to pozwolenie pracownikom na podjęcie decyzji o tym, jak pracują i w jakiej przestrzeni.” 

 

Tagi: CBRE
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
Jemioł :
Siedziba Walter Herz też jest super: https://walterherz.com/pl/a/przestrzen-do-pracy-z-analiza-w-tle
12 października 2017 15:20
Beata Cybulska :
Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu:)
26 października 2017 11:02
TORK - duży
mantra