COTEX Office Centre logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoOnyx Business Point logoKontor logoTork logoEkodom Deweloper logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGhelamco Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoDuda Development logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoLC Corp S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCHB14 logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Oto najlepsze biura w Polsce!

Laureat w kategorii „Biuro 4.0 | Innowacje” – SKANSKA
Znamy już laureatów konkursu OFFICE SUPERSTAR! Przedstawiamy 11 firm, które mają najlepsze biura w Polsce.

Zakończył się konkurs OFFICE SUPERSTAR, organizowany przez firmę doradczą CBRE. Ideą konkursu było wyłonienie i nagrodzenie firm, które rozumieją wagę dobrze zaaranżowanych przestrzeni biurowych oraz ich wpływ na biznes i samopoczucie pracowników. Spośród ponad 100 uczestników konkursu, Kapituła wyłoniła 11 firm najlepszych aranżacji biurowych w Polsce. 

Celem projektu OFFICE SUPERSTAR było wyłonienie firm, które w holistyczny sposób rozumieją pojęcie przestrzeni biurowej. To już nie tylko miejsce pracy, w budynkach spędzamy 90 proc. czasu, właśnie w nich budujemy relacje zawodowe i prywatne, rozwijamy się, a także relaksujemy. Celem konkursu jest budowanie świadomości w organizacjach, że takie podejście do biura gwarantuje sukces w postaci zadowolonych i lojalnych pracowników. Napływające zgłoszenia były dowodem na to, że coraz więcej firm w Polsce podąża za tym trendem i wykorzystuje swoją przestrzeń jako zasób strategiczny, a także bardzo ważną część komunikacji z otoczeniem. To również świetna okazja dla Laureatów Konkursu do promowania swoich przestrzeni. Gratulujemy zwycięzcom! I zapraszamy do zgłoszeń za rok – mówi Natalia Wenzławska, Communication & Brand Manager, CBRE.

Oto lista zwycięzców:

  • Laureat w kategorii „Biuro 4.0 | Innowacje” – SKANSKA

uzasadnienie wyboru: „Prawdziwa innowacja to pozwolenie pracownikom na podjęcie decyzji o tym, jak pracują i w jakiej przestrzeni.” 

 

Tagi: CBRE
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Jemioł :
Siedziba Walter Herz też jest super: https://walterherz.com/pl/a/przestrzen-do-pracy-z-analiza-w-tle
12 października 2017 15:20
Archicom - City Forum
mantra