Assa Abloy

Oto najlepsze biura w Polsce!

Laureat w kategorii „Biuro 4.0 | Innowacje” – SKANSKA
Znamy już laureatów konkursu OFFICE SUPERSTAR! Przedstawiamy 11 firm, które mają najlepsze biura w Polsce.

Zakończył się konkurs OFFICE SUPERSTAR, organizowany przez firmę doradczą CBRE. Ideą konkursu było wyłonienie i nagrodzenie firm, które rozumieją wagę dobrze zaaranżowanych przestrzeni biurowych oraz ich wpływ na biznes i samopoczucie pracowników. Spośród ponad 100 uczestników konkursu, Kapituła wyłoniła 11 firm najlepszych aranżacji biurowych w Polsce. 

Celem projektu OFFICE SUPERSTAR było wyłonienie firm, które w holistyczny sposób rozumieją pojęcie przestrzeni biurowej. To już nie tylko miejsce pracy, w budynkach spędzamy 90 proc. czasu, właśnie w nich budujemy relacje zawodowe i prywatne, rozwijamy się, a także relaksujemy. Celem konkursu jest budowanie świadomości w organizacjach, że takie podejście do biura gwarantuje sukces w postaci zadowolonych i lojalnych pracowników. Napływające zgłoszenia były dowodem na to, że coraz więcej firm w Polsce podąża za tym trendem i wykorzystuje swoją przestrzeń jako zasób strategiczny, a także bardzo ważną część komunikacji z otoczeniem. To również świetna okazja dla Laureatów Konkursu do promowania swoich przestrzeni. Gratulujemy zwycięzcom! I zapraszamy do zgłoszeń za rok – mówi Natalia Wenzławska, Communication & Brand Manager, CBRE.

Oto lista zwycięzców:

  • Laureat w kategorii „Biuro 4.0 | Innowacje” – SKANSKA

uzasadnienie wyboru: „Prawdziwa innowacja to pozwolenie pracownikom na podjęcie decyzji o tym, jak pracują i w jakiej przestrzeni.” 

 


0.0
Tagi: CBRE
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
Jemioł :
Siedziba Walter Herz też jest super: https://walterherz.com/pl/a/przestrzen-do-pracy-z-analiza-w-tle
12 października 2017 15:20
Beata Cybulska :
Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu:)
26 października 2017 11:02