Business Garden Poznań i wysyp umów

Business Garden Poznań
Business Garden Poznań
W przypadku biurowca Business Garden Poznań można mówić o prawdziwym wysypie umów najmu. W ostatnim czasie Vastint Poland podpisał ich aż pięć.

Vastint Poland podpisał pięć umów najmu powierzchni biurowej w kompleksie Business Garden w Poznaniu. Trzy z nich zostały zawarte z nowymi najemcami. Swoje biura zdecydowały się tu otworzyć firmy: John Deere, Provident Polska i PORR S.A. Dwie pozostałe umowy związane są z ekspansją dotychczasowych najemców. Biura powiększą GSK oraz Capgemini. Łącznie wynajęto 3130 mkw. powierzchni biurowej. 

Cieszymy się, że Business Garden zdobywa uznanie wśród nowych najemców, ale także jest doceniany przez firmy, które już zadomowiły się w kompleksie. Po raz kolejny potwierdza się, że skala projektu oraz standard przestrzeni biurowej tworzą idealne warunki wspierające procesy biznesowe oraz rozwój centrów operacyjnych firm z sektora usług wspólnych. Liczymy także, że obecnie realizowany etap inwestycji pozwoli nam zaspokoić rosnący apetyt na nowoczesną powierzchnię biurową i przyciągnąć nowych graczy na rynek poznański. – mówi Magdalena Makuch, Leasing Manager Vastint Poland.

Business Garden znajduje się u zbiegu ulic Marcelińskiej, Kolorowej i Bułgarskiej na poznańskim Marcelinie. Docelowo kompleks będzie składał się z dziewięciu budynków, a jego łączna powierzchnia będzie wynosić ponad 88 000 mkw. Oddany w pierwszym etapie obiekt dostarczył na rynek 42 000 mkw. powierzchni biurowej rozlokowanej w czterech budynkach. Drugi etap inwestycji obejmuje realizację pięciu budynków biurowych o powierzchni najmu 46 000 mkw. Otoczenie kompleksu zostało zaprojektowane w formie dużego ogrodu, w którym znajdują się strefy pracy i relaksu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz