bcb wrzesień 2020

Zwycięska rodzina krzeseł

Zwycięzcą German Design Award 2018 została rodzina krzeseł menedżerskich z serii Collection S firmy Kinnarps.

Nagroda German Design Award przyznawana jest produktom, które wnoszą swój pionierski wkład w niemiecki i międzynarodowy świat wzornictwa.

German Design Award jest niezwykle prestiżową nagrodą, której otrzymaniem jesteśmy zaszczyceni. Collection S to rodzina krzeseł najwyższej klasy, marki premium – MartinStoll z portfolio Kinnarps, oferującej godne zaufania rozwiązania dla menedżerów. Pragniemy podziękować jury za wyróżnienie naszej pracy w dziedzinie wzornictwa. Naszym celem było połączenie w najlepszy możliwy sposób stylu, wygody i najwyższej jakości – mówi Elisabeth Slunge, dyrektor ds. zasięgu globalnego i komunikacji w Kinnarps.

Rodzina krzeseł z serii Collection S jest zakorzeniona w dziedzictwie marki MartinSoll. Obejmuje fotele biurowe, fotele i krzesła konferencyjne o różnorodnych funkcjach, ale wspólnej stylistyce i wysokiej jakości. Collection S charakteryzuje przemyślany dobór materiałów i kunszt wykonania, które doskonale odpowiadają potrzebom środowisk pracy dla menedżerów najwyższego szczebla – dodaje Martin Rau, kierownik ds. produktu międzynarodowego w MartinStoll.

Nagroda German Design Award jest najwyższą nagrodą międzynarodową przyznawaną przez Niemiecką Radę Wzornictwa. Jej celem jest odkrywanie, prezentacja i wyróżnianie unikatowych trendów we wzornictwie. Każdego roku nagradzane są zatem najwyższej jakości prace z zakresu projektowania produktów i komunikacji, na swój sposób przełomowe w międzynarodowym świecie wzornictwa. German Design Award, przyznawana od roku 2012, jest jednym z najbardziej szanowanych na świecie konkursów w dziedzinie wzornictwa. W tym roku do konkursu German Design Award zgłoszonych zostało ponad 5000 projektów. 

 


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz