Innowacyjna pracownia na Wołoskiej 24

Budynek biurowy Wołoska 24
Simple Creative Products otworzy swoją nową pracownię w budynku biurowym Wołoska 24 zrealizowanym przez Ghelamco Poland na warszawskim Służewcu.

W budynku biurowym Wołoska 24 pojawił się nowy najemca. Jest nim firma Simple Creative Products – ekskluzywna marka odzieżowa obecna na rynku od 1993 r. Stanowi ona część grupy kapitałowej GINO ROSSI. 
Umowa najmu została zawarta na 7 lat. Znana marka odzieżowa zajmie 2100 mkw. powierzchni na parterze i pierwszym piętrze budynku, na których otworzy innowacyjną pracownię. Przeprowadzka zaplanowana jest na styczeń 2018 r.

Z radością przyjmujemy Simple Creative Products do grona naszych najemców. To dla nas wielka satysfakcja, że inwestycja firmy Ghelamco spełnia oczekiwania tak ekskluzywnej i innowacyjnej marki. Mam nadzieję, że pracownia w nowej siedzibie będzie miejscem powstania wielu kreatywnych i oryginalnych projektów – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland

Simple Creative Products poszukiwało nowoczesnej powierzchni biurowej oraz powierzchni handlowej o dobrej widoczności. Budynek Wołoska 24 spełniał te oczekiwania, oferując lokal ze świetną ekspozycją na ulicę Wołoską oraz powierzchnię biurową o wysokim standardzie – mówią eksperci Colliers Marcin Sabowicz i Marcin Załęski, którzy reprezentowali Simple Creative Products podczas transakcji.

Budynek biurowy Wołoska 24 zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie. Na 11 kondygnacjach obiekt oferuje 21 400 mkw. powierzchni biurowej oraz 1100 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze. W ramach kompleksu powstało 540 miejsc postojowych pod biurowcem oraz dodatkowy parking naziemny. Do dyspozycji rowerzystów przeznaczono oddzielny parking, szatnie i prysznice.

 


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz