Interbiuro - duży

Archicom z elastyczną ofertą najmu

Obiekt West House 1A jest częścią kompleksu biurowego West Forum
Obiekt West House 1A jest częścią kompleksu biurowego West Forum
Archicom rozszerzył swoją ofertę komercyjną w biurowcu West House 1A o dedykowane powierzchnie dla firm, których model biznesowy wymaga elastycznych warunków najmu.

Dzięki temu mniejsze firmy, start-upy i rozwijający swoją działalność przedsiębiorcy będą mogły łatwiej wynająć biuro w kompleksie. Przedsiębiorcom szukającym optymalnych warunków do rozwoju biznesu Archicom dedykuje gotowe powierzchnie biurowe do nawet 4500 mkw. na terenie kompleksu West Forum przy ul. Strzegomskiej. West House 1A stwarza interesujące perspektywy zarówno dla większych firm, jak i mniejszych podmiotów. To świetna lokalizacja na małe biuro, siedzibę firmy, gabinet, czy pracownię. Nowej grupie najemców gwarantujemy wsparcie poprzez dedykowane powierzchnie biurowe, które można wynająć na krótszy okres – mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom S.A.

Elastyczne warunki najmu

Archicom deklarując elastyczne warunki współpracy uwzględnia możliwość wynajmu mniejszych powierzchni, nawet pokoi, na czas nieokreślony. Najemcy mogą liczyć na dużą swobodę użytkowania powierzchni i możliwość modyfikacji swoich początkowych deklaracji. Deweloper elastycznie podchodzi do zwiększania lub zmniejszania najmowanej powierzchni, w zależności od aktualnych potrzeb klientów. Rozwijające się firmy mogą liczyć na dodatkowe powierzchnie biurowe na terenie kompleksu, by zagwarantować sobie ciągłość prowadzenia działalności pod tym samym adresem. Najemcy, których sytuacja biznesowa wymaga redukcji powierzchni mogą swobodnie negocjować nowe warunki. 
Rozszerzenie oferty jest również ukłonem w stronę środowiska start-upów, które jest bardzo silne we Wrocławiu. Mimo, że są to zazwyczaj niewielkie podmioty, to wiele z nich ma duży potencjał rozwoju. Deweloper wspiera ten segment, dedykując gotowe powierzchnie do wynajęcia praktycznie od zaraz. 

Duże firmy, szczególne z sektora nowoczesnych usług biznesowych, także niezmiennie mogą liczyć na atrakcyjną ofertę współpracy. Podpisując długoterminowe umowy najmu mają możliwość wynegocjowania premii w zakresie m.in. zwolnień z czynszu w pierwszych miesiącach działalności. 

Biura szyte na miarę

Archicom najemcom proponuje również dopasowanie biur do ich potrzeb. Możliwy jest np. podział dużych pięter na mniejsze modułowe biura. Biurowiec równocześnie zapewnia popularne układy powierzchni typu open space z salkami spotkań, budkami telefonicznymi i pokojami relaksu dla firm, których model biznesowy preferuje jedną dużą przestrzeń do pracy. Deweloper współpracując z dużymi kontrahentami z powodzeniem realizuje model współpracy typu „build-to-suit”, gwarantując aranżację powierzchni biurowej na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi wytycznymi najemców.

Wygoda użytkowania

Archicom zapewnia wiele udogodnień w swoich nieruchomościach. Przykładem jest chociażby West Forum. Atutem tego kompleksu jest rozległy wachlarz usług dodatkowych oraz atrakcyjne otoczenie biznesowe. Najemcy, pracownicy i klienci mogą korzystać z recepcji, kantyny, przedszkola i zaplecza dla rowerzystów i ponad 280 miejsc parkingowych. Zaletą jest również zielona przestrzeń przed biurowcem zagospodarowana ławkami i skwerami, która zapewnia chwile relaksu i odprężenia. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra