Warszawski Business Garden spełnia oczekiwania

Kompleks biurowy Business Garden Warszawa ma nowych najemców.

Vastint Poland podpisał kolejne umowy najmu. Do Business Garden Warszawa wprowadzą się Candy Hoover Polska i Pretius. Firmy planują wprowadzić się do nowo wybudowanej części kompleksu. Przeprowadzka ma odbyć się na przełomie roku.

Jestem przekonana, że Business Garden spełni oczekiwania naszych nowych najemców. Lokalizacja kompleksu na granicy obszaru ścisłego centrum, w jednym z trzech głównych korytarzy transportowych miasta, bliskość lotniska oraz obecność na terenie kampusu licznych udogodnień to tylko niektóre z zalet tego projektu, które zapewniają doskonałe warunki do prowadzenia działalności i dalszego rozwoju, a także wspierają strategie „well-being” w miejscu pracy – mówi Anna Szmilewska, Leasing Manager Vastint Poland. 

Business Garden to wielofunkcyjny kompleks składający się z siedmiu kameralnych budynków biurowych. Ich łączna powierzchnia najmu wynosi 90 000 mkw. Business Garden zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii miasta tj. przy ul. Żwirki i Wigury. Na terenie kompleksu biurowego funkcjonuje hotel, centrum konferencyjne i restauracja. Niebawem, w nowej części kompleksu otwarta zostanie także kantyna, sklep spożywczy, fitness club oraz szereg drobnych punków usługowych. 

Wyróżniającą cechą kompleksu jest nietypowa architektura zabudowy oraz ogród, w którym wśród zieleni usytuowano strefy wypoczynku i pracy. Ogród wraz z powierzchnią biologicznie czynną zielonych dachów zajmuje aż 60 proc. terenu kompleksu. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz