Assa Abloy

Biurowiec Mogilska Office już z najemcą

Mogilska Office w Krakowie
Mogilska Office w Krakowie
Na początku 2019 r. do obiektu Mogilska Office w Krakowie wprowadzi się nowy najemca. Warimpex podpisał właśnie umowę najmu znacznej części powierzchni w biurowcu.

Spółka realizująca inwestycję Mogilska Office w Krakowie podpisała umowę najmu długoterminowego znacznej części powierzchni biurowej. Biuro wynajęła renomowana międzynarodowa firma z oddziałem w Krakowie. Nowy najemca do biurowca Mogilska Office planuje wprowadzić się w I kw. 2019 r.

Cieszymy się, że renomowana międzynarodowa firma doceniła jakość naszego budynku i wprowadzi się do powstającego Mogilska Office. Nasz obiekt zaoferuje udogodnienia na najwyższym poziomie, a wysokiej jakości materiały wykończeniowe i zastosowanie najnowszych technologii zapewnią bardzo dobry komfort pracy. Przyszli pracownicy obiektu na pewno docenią także jego dogodną lokalizację blisko ścisłego centrum Krakowa i świetne skomunikowanie z każdą częścią miasta. Szybki rozwój stolicy Małopolski jako centrum biznesowego sprawia, że istnieje duże zapotrzebowanie na wysokiej klasy przestrzeń biurową. Wierzę, że wynajęcie znacznej powierzchni na tym etapie to zapowiedź porozumień z kolejnymi najemcami, o których będziemy mogli poinformować już wkrótcepowiedział Alexander Jurkowitsch, członek zarządu firmy Warimpex.

Mogilska Office to obiekt biurowy z z częścią handlowo-usługową zlokalizowaną na parterze. Budynek położony jest przy ul. Mogilskiej w Krakowie. Budowa obiektu już się rozpoczęła. Jej zakończenie planowane jest na ostatni kwartał 2018 r. Mogilska Office to 8-piętrowy budynek, który zaoferuje 12 000 mkw. powierzchni całkowitej. Do dyspozycji najemców powstanie także 3 poziomowy podziemny parking dla 210 aut oraz miejsca postojowe, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Atutem biurowca Mogilska Office są zielone balkony i tarasy dostępne z poziomu biur.

 

Mogilska Office w Krakowie


0.0
Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz