Vantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biura coworkingowe w Krakowie

(fot. pixabay.com)
(fot. pixabay.com)
Biurka i sale do wynajęcia są coraz bardziej popularne. Pod koniec 2017 r. do krakowskiego kompleksu Equal Business Park wprowadziła się firma Regus. Z jej oferty mogą skorzystać wszyscy szukający tymczasowego biura.

Firma Regus oferuje w pełni wyposażone biura coworkingowe. W jej ofercie dostępne są biura na konkretny dzień lub tylko na godziny. Takie rozwiązania cenione są nie tylko przez freelancerów, ale coraz częściej również przez firmy i korporacje. 

Regus oferuje biura do wynajęcia w 4 lokalizacjach w Krakowie. Najnowsza tego typu powierzchnia powstaje w Krakowie przy Wielickiej 28, w budynku B kompleksu Equal Business Park. W obiekcie tym firma Regus wynajęła 1500 mkw. powierzchni. Za projekt, generalne wykonawstwo oraz fit-out dla najemców odpowiedzialna jest Grupa CAVATINA.

Cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączyła firma Regus. Doceniamy wszelkie innowacyjne rozwiązania w zakresie usług biurowych, a wiemy że Regus to sprawdzona, wysoka jakość. Miło jest nam poinformować, że firma będzie wspierać także obsługę najemców w budowanym przez Grupę CAVATINA, nowoczesnym budynku C. Pozwolenie na jego użytkowanie planujemy uzyskać pod koniec II kwartału 2018 roku – komentuje Daniel Draga, członek zarządu CAVATINA Holding.

Regus oferuje wirtualne biura, które są w pełni wyposażone i stanowią ergonomiczne miejsca pracy. W każdym biurze wynajmujący otrzymuje dostęp do kawy, herbaty, drukarki, bezpiecznego łącza wi-fi. Dostępne są także sale konferencyjne.

 


0.0
Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz
mantra