FYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biurowiec Wrocław 101 przyciąga najemców

Biurowiec Wrocław 101
Biurowiec Wrocław 101
Grono najemców biurowca Wrocław 101 ciągle się powiększa. Kolejne firmy postanowiły związać się z tą lokalizacją otwierając w centrum Wrocławia swoje biura.

Umowy najmu w budynku Wrocław 101 podpisały Solteq Poland oraz EcoMS Consulting. Solteq Poland to firma software dostarczająca rozwiązania w dziedzinie omni-commerce oraz doradztwo w obszarze digital marketingu. Z kolei, EcoMS Consulting specjalizuje się w doradztwie w zakresie wymagań prawnych w ochronie środowiska i bezpieczeństwie. Swoje biuro w obiekcie Wrocław 101 otworzyła już spółka TBSCG. Zagościła ona w biurowcu jako pierwszy najemca. TBSCG zajmuje się dostarczaniem usług IT dla biznesu, m.in. zarządzaniem treścią, hostingiem, wsparciem technologicznym oraz dostarczaniem treści i kreacji graficznych. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, Crownway Investments, reprezentowała firma Knight Frank

Wrocław to miasto, które daje dostęp do wykwalifikowanych specjalistów IT oraz uniwersytetów, co napędza rozwój firm związanych z nowymi technologiami. Znakomicie widać to w profilu najemców naszego budynku, którzy doceniają oferowane przez nas warunki sprzyjające prowadzeniu biznesu – komentuje Marcin Jański z Crownway Investments. 

Biurowiec Wrocław 101 znajduje się na odnowionym placu sąsiadującym z dworcem Wrocław Główny. Budynek wyróżnia się wyjątkową szklaną fasadą i funkcjonalnymi wnętrzami.

Wrocław 101 cieszy się niesłabnącym uznaniem najemców. Stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych w centrum Wrocławia. Znakomite położenie, dostęp do licznych udogodnień w bezpośrednim sąsiedztwie oraz kameralna atmosfera sprawiają, że dobrze się w nim pracuje. Cieszymy się, że Solteq Poland, EcoMS Consulting oraz TBSCG zdecydowały się związać właśnie z tą lokalizacją – komentuje Marta Mądry, Leasing Manager z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych Knight Frank.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra