Assa Abloy

Biurowiec Wrocław 101 przyciąga najemców

Biurowiec Wrocław 101
Biurowiec Wrocław 101
Grono najemców biurowca Wrocław 101 ciągle się powiększa. Kolejne firmy postanowiły związać się z tą lokalizacją otwierając w centrum Wrocławia swoje biura.

Umowy najmu w budynku Wrocław 101 podpisały Solteq Poland oraz EcoMS Consulting. Solteq Poland to firma software dostarczająca rozwiązania w dziedzinie omni-commerce oraz doradztwo w obszarze digital marketingu. Z kolei, EcoMS Consulting specjalizuje się w doradztwie w zakresie wymagań prawnych w ochronie środowiska i bezpieczeństwie. Swoje biuro w obiekcie Wrocław 101 otworzyła już spółka TBSCG. Zagościła ona w biurowcu jako pierwszy najemca. TBSCG zajmuje się dostarczaniem usług IT dla biznesu, m.in. zarządzaniem treścią, hostingiem, wsparciem technologicznym oraz dostarczaniem treści i kreacji graficznych. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, Crownway Investments, reprezentowała firma Knight Frank

Wrocław to miasto, które daje dostęp do wykwalifikowanych specjalistów IT oraz uniwersytetów, co napędza rozwój firm związanych z nowymi technologiami. Znakomicie widać to w profilu najemców naszego budynku, którzy doceniają oferowane przez nas warunki sprzyjające prowadzeniu biznesu – komentuje Marcin Jański z Crownway Investments. 

Biurowiec Wrocław 101 znajduje się na odnowionym placu sąsiadującym z dworcem Wrocław Główny. Budynek wyróżnia się wyjątkową szklaną fasadą i funkcjonalnymi wnętrzami.

Wrocław 101 cieszy się niesłabnącym uznaniem najemców. Stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych w centrum Wrocławia. Znakomite położenie, dostęp do licznych udogodnień w bezpośrednim sąsiedztwie oraz kameralna atmosfera sprawiają, że dobrze się w nim pracuje. Cieszymy się, że Solteq Poland, EcoMS Consulting oraz TBSCG zdecydowały się związać właśnie z tą lokalizacją – komentuje Marta Mądry, Leasing Manager z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych Knight Frank.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz