Assa Abloy

Showroom Kinnarps z perspektywy roku

Showroom Kinnarps w Krakowie w centrum ICE Kraków
Minął już rok od otwarcia showroomu firmy Kinnarps w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Pora na pierwsze oceny.

18 stycznia 2017 r. odbyło się otwarcie nowego showroomu Kinnarps w Centrum Kongresowym ICE Kraków. W wydarzeniu uczestniczyła ówczesna Ambasador Królestwa Szwecji Pani Inga Eriksson Fogh, przedstawiciele władz miasta oraz klienci i współpracownicy firmy. Dziś mija rok od otwarcia showroomu. Jest to więc dobry moment na pierwsze podsumowania. 

W znajdującym się w Centrum Kongresowym ICE Kraków showroomie Kinnarps nie posiada jednej, typowej powierzchni biurowo-ekspozycyjnej. Firma prezentuje się w trzech miejscach o łącznej powierzchni 243 mkw. Każde z pomieszczeń pełni inną funkcję i przedstawia czytelny koncept aranżacyjny. Wszyscy odwiedzający - nasi klienci, nasi partnerzy biznesowi i firmy z którymi współpracujemy a nawet konkurencja - są pod wrażeniem naszych biur i ich potencjału. Wszyscy nam gratulują pomysłu, który przekłada się na postrzeganie Kinnarps jako innowatora w branży, nie tylko na rynku lokalnym. Zarówno nasi goście, jak i goście Centrum ICE chętnie korzystają z naszych przestrzeni i chwalą rozwiązania i nowoczesne podejście Kinnarps do przestrzeni biurowej oraz publicznej – mówi Marek Gorczyca, Dyrektor Sprzedaży Regionu Południowego firmy Kinnarps.

Showroom firmy Kinnarps znajduje się w budynku ICE, który jest jednym z najbardziej prestiżowych i charakterystycznych obiektów w Krakowie. W obiekcie tym odbywają się liczne konferencje różnych branż, dzięki temu Kinnarps zyskuje dodatkowe szanse na dotarcie do nowych grup klientów. 

Najbardziej charakterystycznym miejscem w showroomie firmy Kinnarps jest Coworking Garden. Z przestrzeni tej mogą korzystać goście ICE Kraków. Przyjazny klimat wnętrz Coworking Garden jest dla gości centrum konferencyjnego miłym wytchnieniem w trakcie przerw podczas konferencji. Miejsce to podnosi również funkcjonalność i atrakcyjność całego obiektu. 

To jeden z pomysłów o olbrzymiej marketingowej „siły rażenia”. Dzięki obecności w ICE i możliwości udostępniania tej przestrzeni uczestnikom konferencji tu organizowanych staliśmy się partnerami między innymi takich wydarzeń, jak: Expo Fxcuffs – III Międzynarodowy Kongres Inwestycyjny, Kongers Firm Sektora SSC/BPO Aspire, Impact’17, III Europejski Kongres Samorządów, Devoxx Poland, 41. Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa Unesco, Google Developer Days, EDTNA/ERCA International Conference oraz Narodowy Kongres Nauki. Wszystkie wymienione przeze mnie wydarzenia, którym patronowaliśmy łącznie zgromadziły ponad 25 000 uczestników! To olbrzymi zasięg i skala, a przecież w ciągu roku w ICE odbywa się kilkaset wydarzeń gospodarczych i kulturalnych, więc dotarcie jest jeszcze większe. Z punktu widzenia rozpoznawalności marki przeprowadzka do ICE miał dla nas olbrzymie znaczenie – zauważa Marek Gorczyca.

Krakowski showroom to miejsce, które pokazuje w praktyce zarówno nowe rozwiązania w sposobie pracy, jak i nowinki technologiczne, dotyczące zarządzania przestrzenią. Ważnym elementem wchodzącym w skład showroomu Kinnarps jest NextOffice, czyli właściwe biuro zespołu Kinnarps. Stanowi ono inspirujący przykład aranżacji biura w koncepcji activity-based working dla firm. 

Zmieniając siedzibę naszego krakowskiego showroomu w ubiegłym roku, chcieliśmy zaintrygować i zainspirować naszych klientów, umożliwić im wgląd w aktualne trendy. Mieliśmy nadzieję, że nowatorski pomysł spotka się z pozytywnym przyjęciem. Z perspektywy roku jestem przekonany, że to się nam w pełni udało. Mamy nowoczesny showroom w formule Next Offce - activity based working w najbardziej rozpoznawalnej lokalizacji Krakowa, chętnie odwiedzany zarówno przez naszych dotychczasowych klientów, architektów, przedstawicieli rynku nieruchomości, jak i gości i uczestników wydarzeń organizowanych w ICE. Ale jesteśmy jak najdalsi od spoczywania na laurach. Mamy dalsze plany w naszym regionie – podsumowuje pierwszy rok funkcjonowania showroomu Kinnarps Marek Gorczyca. 

 

Zapraszamy do odwiedzenia showroomu Kinnarps w Krakowie w centrum ICE Kraków przy ul. M. Konopnickiej 17.

 


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz