Nowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kolejni najemcy wybierają Business Garden

Business Garden Warszawa
Business Garden Warszawa
Kolejni najemcy wprowadzą się do Business Garden Warszawa. W nowo wybudowanej części kompleksu swoje siedziby ulokowały Dassault Systemes i Vershold Holding Poland.

Vastint Poland podpisał umowy najmu powierzchni biurowej z firmami Dassault Systemes oraz Vershold Holding Poland, które łącznie wynajęły 1100 mkw. Dassault Systems jest wiodącym na świecie producentem oprogramowania do inżynierii i projektowania 3D CAD, zaś Vershold Holding Poland to dostawca kompleksowych usług i rozwiązań logistycznych przeznaczonych dla sprzedawców detalicznych. 

Business Garden zlokalizowany jest w bliskiej odległości od centrum Warszawy. W najbliższym otoczeniu projektu dostępny jest system komunikacji miejskiej, obejmujący SKM oraz linie autobusowe. Wielofunkcyjny kompleks Business Garden składa się z siedmiu kameralnych budynków biurowych, które posiadają certyfikat LEED Platinum. Łącznie oferuje on 90 000 mkw. powierzchni najmu, która została zaprojektowana w sposób zapewniający optymalną ekspozycję na światło dzienne i umożliwiający elastyczną adaptację zgodnie z indywidualnymi potrzebami najemców. Wyróżniającą cechą tego kompleksu jest architektura zabudowy oraz otwarty na otaczającą przestrzeń miasta ogród, w którym wśród zieleni usytuowano strefy wypoczynku i pracy z dostępem do Wi-Fi. Teren ogrodu wraz z powierzchnią biologicznie czynną zielonych dachów zajmuje aż 60 proc. terenu kompleksu. Na terenie Business Garden funkcjonuje hotel na ponad 200 pokoi, centrum konferencyjne z 8 salami i restauracja. Niebawem, w nowej części kompleksu otwarta zostanie kantyna, sklep spożywczy, fitness club oraz drobnych szereg punków usługowych. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra