Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Zdrofit zagości w biurowcu Bobrowiecka 8

Biurowiec Bobrowiecka 8
Biurowiec Bobrowiecka 8
W biurowcu Bobrowiecka 8 warszawska sieć klubów fitness otworzy kolejną placówkę.

Już wkrótce na pierwszym piętrze biurowca Bobrowiecka 8 Zdrofit otworzy kolejną placówkę. W tym celu sieć klubów fitness wynajęła ponad 1000 mkw. powierzchni. Nowy najemca uzupełni wachlarz usług dostępnych w Kompleksie Bobrowiecka. Otwarcie swojego nowego klubu Zdrofit planuje w III kw. br.

Obecnie najemcy, którzy poszukują nowej lokalizacji pod biuro, mają coraz większe oczekiwania związane ze zdrowym stylem życia. Jest to związane z rosnącą świadomością ich pracowników w zakresie dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. Rozszerzenie grona naszych najemców o sieć klubów sportowych to dla nas działanie strategiczne, a dla pracowników naszych najemców, jak i wszystkich okolicznych mieszkańców doskonała wiadomość. Podpisanie umowy najmu z operatorem klubów Zdrofit naturalnie uzupełnienia funkcjonalność oferty usługowej nie tylko w biurowcu Bobrowiecka 8, ale całym kompleksie budynków, które zbudowaliśmy przy ul. Bobrowieckiej w Warszawie – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Biurowiec Bobrowiecka 8 oferuje niemal 25 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. Budynek wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka (wraz z biurowcem Bobrowiecka 6 oraz apartamentowcem Bobrowiecka 10). Kompleks wyróżnia duża różnorodność oferty usługowej. W budynkach przy Bobrowieckiej znajdują się sieciowe sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie. Sam biurowiec Bobrowiecka 8 oferuje ponad 2500 mkw. powierzchni usługowej. Podążamy za trendami na rynku, ale przede wszystkim słuchamy potrzeb naszych najemców. Naszym priorytetem jest stworzenie jak najbardziej zróżnicowanej i konkurencyjnej oferty usługowej Bobrowieckiej 8, która wyróżni nasz biurowiec. Dlatego też w budynku poza klubem sportowym uwzględniliśmy przestrzeń np. pod prywatną klinikę – dodaje Dariusz Sokołowski. 

Bobrowiecka 8 wyróżnia ponadczasowa architektura i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Zrealizowany przez Spectra Development obiekt zaprojektowała pracownia JEMS Architekci. Bobrowiecka 8 powstała zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM i systemem modelowania budynku BIM. Deweloperem inwestycji jest Spectra Development, a generalnym wykonawcą budynku firma Hochtief Polska. Agencja CBRE jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca. 

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra