Inter-bud Fabryczna - duży

EKO Ekologiczne biurowce przy Al. Jerozolimskich

W najdynamiczniej rozwijającej się biznesowej części Warszawy, przy Al. Jerozolimskich, realizowany jest przyjazny środowisku projekt biurowy klasy A – Oxygen Park.

Projekt Oxygen Park obejmuje dwa wysokiej klasy biurowce, dobrze skomunikowane z centrum stolicy i położone w biznesowej części Warszawy,  przy Alejach Jerozolimskich. W skład obiektu wejdą 6-kondygnacyjne budynki o łącznej powierzchni najmu ok.18 300 m kw. Zostaną wyposażone w nowoczesną recepcję, zielony dziedziniec i 162 miejsca parkingowe.

Oxygen Park realizuje firma deweloperska Yareal Polska, która ma na swoim koncie takie inwestycje, biurowe, jak Mokotowska Square, Cristal Park czy Renaissance przy ul. Mokotowskiej 19 (nagroda Construction & Investment Journal w kategorii „Best Office Development” w 2004 r.). Yareal Polska jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
 
Jesteśmy przekonani, że Oxygen Park zostanie doceniony przez ekspertów z branży w równym stopniu co Mokotowska Square, Cristal Park czy Renaissance – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska. Dzięki strategii firmy, polegającej na realizacji wyłącznie wysokiej jakości obiektów w atrakcyjnych lokalizacjach, przyczyniamy się do zmiany oblicza Warszawy. – dodaje Dapoigny.

Zaprojektowane przez JEMS Architekci 2 biurowce znajdują się w trakcie certyfikacji BREEAM. Energooszczędne budynki zostaną wyposażone w system monitorowania i planowania zużycia energii elektrycznej, wody oraz emisji CO2. Sposób ogrzewania obiektu gwarantuje redukcję emisji tlenku azotu. Dobrze wyciszone, proste w aranżacji jasne pomieszczenia biurowe w 80 proc. będą oświetlone naturalnym światłem. Dodatkową zaletą lokali będzie niski współczynnik części wspólnych (ok. 3 proc.).

Oddanie budynków do użytkowania zaplanowano na I kwartał 2013 i IV kwartał 2013 r.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra