bcb wrzesień 2020

Interbiuro zaprasza na pokaz filmu „Nigdy cię tu nie było”

Kadr z filmu „Nigdy cię tu nie było”
Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Nigdy cię tu nie było”. Najnowszy film Lynne Ramsay będzie można obejrzeć już 12 kwietnia w kinie Muranów.

„Nigdy cię tu nie było” to thriller z ciekawą intrygą. Powstał on na podstawie powieści Jonathana Amesa. Film zachwyca grą Joaquina Phoenixa (odtwórca głównej roli), a wspaniałe dopełnienie obrazu stanowi muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead. Z MFF w Cannes film wrócił z nagrodami za najlepszą rolę męską dla Joaquina Phoenixa i za najlepszy scenariusz dla Lynne Ramsay. Najnowszy film Lynne Ramsay rzuca na kolana – napisał o „Nigdy cię tu nie było” Indiewire. Ten pełen pasji i gniewu thriller będzie można obejrzeć 12 kwietnia br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

„Nigdy cię tu nie było” jest historią mężczyzny o imieniu Joe (Joaquin Phoenix). Przez wiele lat przyjmował on zlecenia, których nie chciał podjąć się żaden prywatny detektyw, a z którymi nie radził sobie system sprawiedliwości. Widział wiele, a powracające wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby zapomniał o nim cały świat. Gdy zostaje uprowadzona młoda kobieta, Joe podejmuje się jej odnalezienia. Poszukiwania dziewczyny stają się dla niego szansą na odnalezienie samego siebie. 

Film „Nigdy cię tu nie było” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: Espes - Biurowe ścianki działowe, Witkowski - Ściany Przeciwpożarowe, Europtima i Forbo Flooring System. Film zapowie krytyk filmowy i publicysta Tomasz Raczek.

 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz