GTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoINTER-BUD logoPodium Investment logoTétris Poland logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Interbiuro zaprasza na pokaz filmu „Nigdy cię tu nie było”

Kadr z filmu „Nigdy cię tu nie było”
Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Nigdy cię tu nie było”. Najnowszy film Lynne Ramsay będzie można obejrzeć już 12 kwietnia w kinie Muranów.

„Nigdy cię tu nie było” to thriller z ciekawą intrygą. Powstał on na podstawie powieści Jonathana Amesa. Film zachwyca grą Joaquina Phoenixa (odtwórca głównej roli), a wspaniałe dopełnienie obrazu stanowi muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead. Z MFF w Cannes film wrócił z nagrodami za najlepszą rolę męską dla Joaquina Phoenixa i za najlepszy scenariusz dla Lynne Ramsay. Najnowszy film Lynne Ramsay rzuca na kolana – napisał o „Nigdy cię tu nie było” Indiewire. Ten pełen pasji i gniewu thriller będzie można obejrzeć 12 kwietnia br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

„Nigdy cię tu nie było” jest historią mężczyzny o imieniu Joe (Joaquin Phoenix). Przez wiele lat przyjmował on zlecenia, których nie chciał podjąć się żaden prywatny detektyw, a z którymi nie radził sobie system sprawiedliwości. Widział wiele, a powracające wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby zapomniał o nim cały świat. Gdy zostaje uprowadzona młoda kobieta, Joe podejmuje się jej odnalezienia. Poszukiwania dziewczyny stają się dla niego szansą na odnalezienie samego siebie. 

Film „Nigdy cię tu nie było” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: Espes - Biurowe ścianki działowe, Witkowski - Ściany Przeciwpożarowe, Europtima i Forbo Flooring System. Film zapowie krytyk filmowy i publicysta Tomasz Raczek.

 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra