Assa Abloy

State Street wynajmuje nowe biuro w Krakowie

Biurowiec .big - wizualizacja
Firma State Street wynajęła znaczną cześć powierzchni biurowca .big w Krakowie. Ghelamco Poland zapowiada realizację kolejnego projektu w stolicy Małopolski.

.big to biurowiec realizowany w Krakowie przez Ghelamco Poland. W obiekcie tym ponad 9000 mkw. wynajęła amerykańska firma State Street. Lider wśród dostawców usług finansowych podpisał umowę na okres 10 lat. Pracownicy State Street będą również mieć do dyspozycji tarasy oraz około 200 m przestrzeni na dachu budynku. W transakcji uczestniczyła firma Cushman & Wakefield

Decyzja o otwarciu kolejnego biura w Krakowie podkreśla nasze przywiązanie do Polski i świadczy o dostępności wielu utalentowanych i zdolnych pracowników. To prawdziwy krok milowy w zakresie zwiększenia naszej obecności na rynku lokalnym, dający nam możliwość rozwoju i rozszerzenia wachlarza usług do tej pory oferowanych w Polsce. Planujemy stworzenie miejsc pracy zarówno dla doświadczonych w sektorze finansowym profesjonalistów, jak i dla absolwentów lokalnych wyższych uczelni – mówi Scott Newman, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu State Street Bank International GmbH, Oddział w Polsce.

Cieszy nas, że .big zyskał uznanie jednego z największych na świecie dostawców usług finansowych. Podpisana umowa najmu to potwierdzenie najwyższej jakości powierzchni biurowych oferowanych w naszej inwestycji. Obiekt spełnił wysokie oczekiwania klienta i zapewni mu możliwość rozwoju – mówi Piotr Kaleta, dyrektor ds. wynajmu Ghelamco Poland. 

.big to nasz pierwszy projekt w Krakowie. Cieszy nas, że został tak szybko wynajęty. To pokazuje, jak olbrzymi potencjał ma Kraków. Już dziś możemy powiedzieć, że wkrótce ujawnimy kolejny projekt w tym mieście – dodaje Jarosław Zagórski dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Biurowiec .big powstaje przy ul. Kapelanka i ul. gen. Bohdana Zielińskiego. Jest to pierwszy biurowiec Ghelamco Poland w Krakowie. Na czterech kondygnacjach obiekt zaoferuje ponad 10 000 mkw. powierzchni. Budynek powinien być gotowy w III kw. 2018 r. 

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz