bcb wrzesień 2020

Sky Tower wspiera Zielony Rekord Polski

Już jutro Punk Widokowy Sky Tower zaświeci na zielono. W ten sposób wesprze akcję bicia Zielonego Rekordu Polski w sadzeniu roślin i drzew.

Jutro od godzin wieczornych do północy na Punkcie Widokowym Sky Tower zostanie zapalona zielona iluminacja. Głównym celem wydarzenia jest promocja zieleni i czystego powietrza w przestrzeni miejskiej. Jest to także symboliczne wsparcie akcji bicia Zielonego Rekordu Polski. Sky Tower bardzo chętnie dołącza do tego typu inicjatyw. Wierzymy, że tym symbolicznym działaniem, jakim jest zapalenie zielonego światła, zwrócimy uwagę wrocławian na przyrodę oraz jej wpływ na jakość naszego życia – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower. 

Bicie Zielonego Rekordu Polski odbędzie się w całym kraju. W ramach tej akcji zostaną zasadzone drzewa i rośliny. W ubiegłym roku zasadzono ich prawie 3300. Organizatorem akcji we Wrocławiu jest Fundacja Rozwój. Jej przedstawiciele podkreślają, że wspólne sadzenie roślin to świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi. 

Sky Tower należy do najwyższego w Polsce kompleksu architektonicznego, w skład którego wchodzi także część mieszkalna i galeria handlowa. Ten 50-piętrowy obiekt mierzy 212 metrów. Przestrzeń biurowa ma 32 500 mkw. powierzchni, galeria handlowa zajmuje 25 000 mkw., natomiast część mieszkalna składa się z 240 apartamentów. Sky Tower posiada bardzo rozbudowaną strefę rozrywki oraz rekreacji. Atutem kompleksu są również restauracje oraz kawiarnie. W Sky Tower znajdują się też znane gastronomiczne marki sieciowe. Warto wspomnieć również o wachlarzu punktów usługowych. 

 


0.0
Tagi: Sky Tower
Napisz pierwszy komentarz