Tork

CBRE szuka najlepszych biur w Polsce

Takie statuetki otrzymają laureaci konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018
Takie statuetki otrzymają laureaci konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018
Każdy, kto uważa, że jego biuro stanowi wizytówkę firmy może pochwalić się nim w konkursie OFFICE SUPERSTAR. Wystartowało zbieranie zgłoszeń!

Jak wynika z raportu Leesman Index „The Next 250k”, niemal 90 proc. pracowników biurowych deklaruje, że ważny jest dla nich design przestrzeni, w której realizują swoje zadania. Z tego powodu firmy dbają o to, by ich biura były innowacyjne i inspirujące. Firma CBRE postanowiła poszukać najciekawszych przykładów takich przestrzeni za pomocą konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018. Firmy i instytucje mogą zgłaszać swoje biura od 8 maja do 30 czerwca br. w aż 17 kategoriach, m.in. na najlepszą przestrzeń konferencyjną, strefę socjalną czy biuro coworkingowe.

W biurze spędzamy co najmniej 1/3 naszego dnia. Dlatego oczekujemy, że będzie ono czymś więcej niż tylko przestrzenią do pracy. Pracownikom zależy na połączeniu domowych aranżacji z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki czemu mają komfort pracy, są bardziej kreatywni i chętniej przebywają w biurze. W naszym konkursie szukamy takich przestrzeni, które potrafią pogodzić te perspektywy. Zależy nam też, żeby poprzez OFFICE SUPERSTAR, budować świadomość wśród organizacji tego, że wygląd ich biura ma znaczenie w kontekście relacji z pracownikami. Podczas ubiegłorocznej edycji przekonaliśmy się, że nowoczesnych aranżacji biurowych jest w Polsce bardzo wiele. Pora poznać kolejne, zaskakujące i inspirujące – mówi Natalia Wenzławska, Zastępca Dyrektora Marketingu i Komunikacji, CBRE.

Konkurs OFFICE SUPERSTAR promuje organizacje, które swoje biura postrzegają nie tylko jako miejsce pracy, lecz chcą wykreować przestrzeń przyjazną i komfortową dla pracowników. Pokazuje on aktualne trendy kształtujące rynek powierzchni biurowych w różnych branżach oraz wyróżnia nowatorskie koncepcje, które sprawdziły się w praktyce.

W konkursie tym może wziąć udział każdy najemca lub właściciel przestrzeni biurowej (może to być zarówno mała firma zatrudniająca kilka osób, jak również korporacja zajmująca w dużym biurowcu kilka pięter). Każdy, kto chce zgłosić swoje biuro powinien wypełnić bezpłatny formularz dostępny na stronie www.officesuperstar.pl. Biura można zgłaszać w aż 17 kategoriach:

  • 7 branż: finansowa, SSC/BPO, prawnicza, doradcza, technologiczna, kreatywna, logistyczna (biuro w magazynie);
  • 5 lokalizacji biura: Trójmiasto, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań;
  • 3 rodzaje wnętrz: biuro coworkingowe, przestrzeń socjalna, sala konferencyjna,
  • 2 rodzaje zastosowanych rozwiązań: biurowy wellness, innowacje i technologie.

Każda firma może zgłosić swoje wnętrze do kilku kategorii.

Wyboru laureatów dokona niezależna Kapituła złożona z ekspertów w dziedzinie nieruchomości, architektury, środowiska pracy, zarządzania zmianą oraz designu i futurologii. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na początku października br. podczas gali CBRE IDEA LAB, a zwycięzcy otrzymają tytuł OFFICE SUPERSTAR 2018 oraz statuetkę w postaci lewitującej doniczki. Co więcej, w ramach każdego zwycięskiego projektu wyróżnienie przysługuje również architektom i projektantom.

Konkurs OFFICE SUPERSTAR organizowany jest już po raz drugi. W pierwszej edycji udział wzięło ponad 100 polskich i międzynarodowych organizacji. Kapituła wyłoniła wówczas 11 wnętrz biurowych (więcej: Oto najlepsze biura w Polsce!).

Honorowy patronat nad tegoroczną edycją konkursu ponownie objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP), partnerami strategicznymi projektu zostali Grupa Nowy Styl oraz Philips Lighting, a partnerem firma Devire.

 

 


5.0
Tagi: CBRE Nowy Styl
Napisz pierwszy komentarz
mantra