Inter-bud Fabryczna - duży

Darmowe biuro na rok w Nowym Sączu!

Park technologiczny MMC Brainville zorganizował konkurs, który ma ułatwić rozwój firm, zajmujących się nowymi technologiami.

1 marca br. wystartował konkurs, skierowany do przedsiębiorców z Małopolski i Podkarpacia, którzy min. 3 lata prowadzą działalność, związaną z sektorem IT. Motto konkursu brzmi: „Biznes 3.0, czyli jak wykorzystać nowe technologie, aby budować konkurencyjność na nowym globalnym rynku”. Na zwycięzcę czeka nagroda o wartości 30 tys. PLN – roczny bezpłatny dostęp do nowoczesnego biura (40 m kw.) w Parku Technologicznym MMC Brainville w Nowym Sączu wraz z możliwością korzystania z dodatkowych usług i funkjconalności.

Nasz konkurs ma pomóc wyjść z ukrycia firmom, które świetnie radzą sobie z nowymi technologiami, ale bardzo często niewiele się mówi o ich sukcesach. Chcemy pokazać te firmy, aby dla innych przedsiębiorców stały się one forpocztą polskiej innowacyjności wśród mikro, małych i średnich firm i zarazem zachęcały przedsiębiorców do powszechnego wykorzystywania nowych technologii – mówi Krzysztof Wnęk z parku technologicznego MMC Brainville.
Film o konkursie można znaleźć tutaj:

Powstający Park Technologiczny MMC Brainville dostarczy 12 tys. m  kw. powierzchni biurowej. Zwycięzca będzie sąsiadował z firmami, które rozwijają już swoją działalność w MMC Brainville. Obiekt wyposażony jest w specjalistyczne zaplecze IT, w którego skład wchodzą m.in. laboratoria, serwerownie i sale konferencyjne. Oficjalne otwarcie kompleksu przewidziano na wrzesień 2012 r.

Zapraszamy na wirtualny spacer po MMC Brainville:

Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działanie 5.3 PO IG – Wspieranie ośrodków innowacyjności. „Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”.

Więcej informacji:

www.brainville.pl/przedsiebiorcy/konkurs
http://www.brainville.pl/przedsiebiorcy/konkurs/jak-robia-to-inni/


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra