Kinnarps nowy

​Producent słodyczy na 9. piętrze biurowca

Biurowiec Equator IV
Biurowiec Equator IV
Grono najemców biurowca Equator IV poszerzyło się o spółkę Colian. Do warszawskiego biurowca wprowadzi się ona jesienią br.

Colian Sp. z o.o. jest częścią Colian Holding S.A. Spółka specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży słodyczy, kulinariów i napojów. W portfolio firmy znajdują się takie marki jak: Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Grześki, Familijne, Jeżyki, Akuku!, Appetita, Siesta oraz Hellena. Spółka Colian została najemcą warszawskiego biurowca Equator IV przy Alejach Jerozolimskich, w którym wynajęła niemal 900 mkw. powierzchni. Jej biuro będzie znajdować się na 9 piętrze budynku. W procesie komercjalizacji właściciela budynku (firmę Karimpol Polska) reprezentowała agencja doradcza JLL, a firmę Colian Sp. z o.o. reprezentowała firma Resident1 Nieruchomości Oskar Płukis.

Cieszę się, że tak solidny podmiot, jak notowany na GPW Colian S.A., dołącza do grona najemców Equator IV. To dowodzi, że budynek jest produktem bardzo wysokiej klasy, którym interesują się najwięksi gracze z różnych branż. Spodziewamy się kolejnych podpisanych kontraktów w najbliższych tygodniach i poziom wynajęcia budynku powinien niebawem przekroczyć 50 proc. - mówi Michał Lis, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

Biurowiec Equator IV zlokalizowany jest przy Alejach Jerozolimskich. W pobliżu budynku znajduje się dworzec autobusowy i kolejowy Warszawa Zachodnia. Budynek oferuje łącznie 35 000 mkw. powierzchni (w tym 20 130 mkw. powierzchni biurowej i 682 mkw. przeznaczonych na część handlowo-usługową i stołówkę). Do dyspozycji użytkowników obiektu będzie przeznaczonych 226 miejsc parkingowych dla samochodów na 4 poziomach podziemnych, a także 78 stojaków rowerowych oraz prysznice i szatnie dla rowerzystów. Biurowiec Equator IV należy do Grupy Karimpol. Budynek został zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski. Posiada on certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz