bcb wrzesień 2020

Klub fitness w The Warsaw HUB

Zdrofit - sala fitness
W inwestycji The Warsaw HUB powstanie klub fitness o powierzchni ponad 1500 mkw. Do grona najemców biurowca dołączył bowiem Zdrofit.

Zdrofit to należąca do spółki Fit Invest ogólnopolska sieć klubów fitness. Jeden z nich powstanie w The Warsaw HUB. Będzie on zlokalizowany na pierwszy piętrze budynku „C”. Umowa została podpisana na okres 10 lat. W procesie negocjacji warunków umowy najemcę reprezentowała firma CBRE, a właściciela firma JLL

Cieszymy się, że Zdrofit wybrał naszą lokalizację na stworzenie swojego pierwszego klubu w obrębie Ronda Daszyńskiego. Nasz nowy projekt łączy wiele funkcji, od biurowych po hotelowe, dlatego nie mogło w nim zabraknąć rozpoznawalnej marki propagującej zdrowy, aktywny tryb życia – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

Obecność Zdrofitu w The Warsaw HUB to realizacja naszych założeń lokalizowania klubów w inwestycjach znajdujących się przy kluczowych węzłach komunikacyjnych i centrach handlowych, biznesowych. Cieszymy się, że staniemy się częścią tak prestiżowego kompleksu i dostarczymy usług fitness na najwyższym poziomie – mówi Jakub Raniszewski, członek zarządu Zdrofit.

Nie jest pierwszy najem w kompleksie The Warsaw HUB. Umowy oraz listy intencyjne podpisano już na 1/3 oferowanej powierzchni (tj. niemal 38 000 mkw.). The Warsaw HUB powstaje na warszawskiej Woli. Jego lokalizacja zapewni dobrą dostępność komunikacyjną (II linia metra i liczne środki komunikacji publicznej, rowerowej i samochodowej. Zakończenie budowy zaplanowane jest na przełom 2019 i 2020 roku.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz