bcb wrzesień 2020

Pierwszy biurowiec Mojego Miejsca już z wiechą

Moje Miasto
Moje Miasto
Na Dolnym Mokotowie Echo Investment buduje projekt o nazwie Moje Miejsce. Pierwszy biurowiec realizowany w tym fragmencie Warszawy osiągnął już najwyższy punkt konstrukcyjny i zawisła na nim tradycyjna wiecha.

Budowa Mojego Miejsca rozpoczęła się jesienią 2017 r. Od tego momentu upłynęło zaledwie kilka miesięcy, a już pierwszy budynek biurowy osiągnął najwyższy punkt konstrukcyjny. Wg planów budowa obiektu powinna zakończyć się w 2019 r. 

Moje Miejsce rośnie w oczach. Zbliżamy się do momentu, kiedy tworzony przez nas kwartał miasta zostanie oddany do użytku. Wkrótce pierwsi pracownicy będą mogli powiedzieć, że Moje Miejsce należy właśnie do nich – mówi Michał Żelski z działu biur Echo Investment. 

Pierwszy budynek biurowy inwestycji Moje Miasto oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. Obiekt będzie miał 5 kondygnacji użytkowych. Do końca 2019 r. Echo Investment zbuduje w tej inwestycji jeszcze jeden biurowiec, który dostarczy ponad 17 000 mkw. powierzchni. Oprócz przestrzeni do pracy, Moje Miejsce będzie również miało część mieszkaniową oraz pełną infrastrukturę miejską. Będzie to kolejny punkt na mapie Warszawy, w którym będzie można spędzić czas w kawiarni, restauracji czy na ogólnodostępnym placu. W inwestycji ważną rolę będzie odgrywać natura, dlatego nie zabraknie tu trawników,  kwietników, krzewów i drzew. Zieleń pojawi się także na dachach. Nowe drzewa ozdobią także tereny miejskie - wzdłuż ulicy Bobrowieckiej. 

Warszawa potrzebuje miejsc, które od samego początku będą tworzone z myślą o budowaniu społeczności. Wprowadzając w stolicy miastotwórcze inwestycje, takie jak Moje Miejsce czy Browary Warszawskie, chcemy dawać mieszkańcom miasta coś więcej niż piękną architekturę i ekologiczne technologie. Chcemy tworzyć osiedla, gdzie mieszkańcy nie będą anonimowi, biura, w których współpraca i integracją są równie ważne jak poważny biznes. Potrzebujemy przywrócenia wartości sąsiedztwa dobrego sąsiedztwa, które skupi się wokół tych nowych części miasta – dodaje Michał Żelski. 

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz