Assa Abloy

Najemcy zadowoleni z New City

|
New City Hines, materiały prasowe, fot. Szymon Polański
New City Hines, materiały prasowe, fot. Szymon Polański
Europejskie Centrum Inwestycyjne SA i Hapag-Lloyd Polska Sp. z o.o. od lat wynajmują powierzchnię biurową w New City i planują zostać na dłużej. Dotychczasowe umowy najmu zostały przedłużone na kolejne lata.

Dotychczasowi najemcy docenili kompleks biurowy New City. Europejskie Centrum Inwestycyjne SA (ECI SA) ma tam swoją siedzibę od ośmiu lat i przedłużyło umowę najmu o kolejne cztery. Powierzchnia biurowa, z której aktualnie korzysta, wynosi 720 mkw. Z kolei firma Hapag-Lloyd Polska Sp. z o.o. nie tylko zostanie w New City przez najbliższe trzy lata, ale od następnego miesiąca rozszerzy swoje biuro, zajmując odtąd 178 mkw. powierzchni biurowej.

Kompleks biurowy New City składa się z dwóch obiektów – New City i New City 2, które łącznie dostarczają na rynek 44 000 mkw. powierzchni biurowej. Znajdują się w Warszawie, przy ul. Marynarskiej 15, a więc w biurowej części Mokotowa. Dzięki lokalizacji niedaleko skrzyżowania al. Wilanowskiej oraz ulic Marynarskiej, Wołoskiej i Gintrowskiego, do kompleksu można dotrzeć również z innych dzielnic miasta.

Kompleks New City charakteryzuje doskonała ekspozycja, wysoki standard nowoczesnych powierzchni biurowych i przestrzeni wspólnych, atrakcyjna oferta lokali handlowo-usługowych, a także profesjonalne zarządzanie. Jesteśmy dumni, że kolejni wieloletni najemcy podejmują decyzje o dalszym rozwijaniu swoich struktur w naszym kompleksie komentuje Edyta Wołukanis, Asset Manager, Hines Polska.

Kompleks biurowy New City należy do funduszu Hines Global REIT, który jest zarządzany przez Hines Polska. Firma ta zajmuje się prowadzeniem inwestycji na rynku nieruchomości.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz