Kinnarps nowy

Octava podpisuje kolejne umowy najmu

Biurowiec Marynarska
Biurowiec Marynarska
Octava Property Trust podpisuje kolejne umowy najmu w swoich warszawskich obiektach.

Wkrótce do budynku Renaissance Tower wprowadzi się firma Trused Shops. Będzie ona zajmować biuro o powierzchni 275 mkw. W tym samym obiekcie została również podpisana umowa ze spółką ArdentCode. Firma na swoją siedzibę wynajęła 270 mkw. powierzchni. 

Nowych najemców zyskał również budynek Wynalazek Tower. Do tego obiektu wprowadzi się firma Harborcenter. Zajmie ona 680 mkw. powierzchni. 

Z kolei w pobliskim Marynarska Passage podpisano umowy na ponad 250 mkw. w ramach projektu Własne B. oraz sfinalizowano transakcję z restauracją Vish (170 mkw.). To pierwsza restauracja w Polsce popularnej w Izraelu sieci z daniami wegetariańskimi. Nasza specjalność to hummus robiony na zamówienie i wyjątkowy smak falafela. Jesteśmy przekonani, że bardzo dobrze przyjmie się w Warszawie, a później w całej Polsce. Będziemy drugim lokalem na świecie poza Izraelem. Kilka miesięcy temu otworzył się punkt w Nowym Jorku i już planowane są kolejne. Proces rozmów z Octava Property Trust był od początku do końca bardzo profesjonalny, a przy tym Przedstawiciele firmy na każdym etapie starali się wyjść naszym potrzebom naprzeciw. Liczę, że nie jest to to nasza ostatnia wspólna inwestycja – mówi Kacper Szczepański przedstawiciel Vish w Polsce.

Grupa Octava Property Trust została utworzona w 2014 r. Jest to podmiot inwestujący w nieruchomości komercyjne, biurowe i handlowe, zarządzany przez Octava Asset Management sp. z o.o. Obecnie w portfolio spółki znajduje się 18 zdywersyfikowanych nieruchomości w Polsce. Łączny wolumen powierzchni należącej do Octavy PT to ok. 208 000 mkw. najmu, z czego 139 000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa, a 69 000 mkw. powierzchnia handlowa.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz