bcb wrzesień 2020

Po zmianie nazwy zmiana biura

Panorama IBC (źródło: Deka Immobilien)
Panorama IBC (źródło: Deka Immobilien)
Firma Ceetrus (dawniej Immochan Polska) przeniesie się do biurowca International Business Center w Warszawie. W transakcji najmu właściciela nieruchomości, fundusz Deka Immobilien, reprezentowała firma Savills, a najemcę wspierała firma Colliers International.

W biurowcu International Business Center w Warszawie firma Ceetrus wynajęła 1225 mkw. powierzchni biurowej. Do nowego biura przeprowadzi się ona pod koniec br. W czerwcu 2018 r. firma Ceetrus zmieniła nazwę (dawniej Immochan). Zmienił się także profil firmy, która przekształciła się dewelopera nieruchomości wielofunkcyjnych.

Nowa strategia biznesowa naszego przedsiębiorstwa zakłada tworzenie zrównoważonych, inteligentnych i tętniących życiem miejsc, dlatego tak ważnym projektem dla nas jest zapewnienie doskonałych warunków pracy naszym współpracownikom. Chcemy stworzyć nowoczesną i przyjazną przestrzeń biurową, która sprzyja współpracy i łączy ludzi – wyjaśnia Ada Danielewska, HR Manager w Ceetrus Polska.

Budynek IBC, wraz z dostępem do okolicznej infrastruktury, idealnie wpisuje się w filozofię i potrzeby firmy Ceetrus. Najemca zajął powierzchnie na której dotychczas znajdował się m.in. budynkowy showroom, sprawiając tym samym, że w kompleksie na chwilę obecną zostały już jedynie ostatnie wolne moduły biurowe – mówi Jakub Parys, starszy konsultant w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Kompleks biurowy International Business Center (IBC) oferuje ponad 36 000 mkw. powierzchni. Znajduje się on w Warszawie przy stacji Metro Politechnika. Jednym z głównych najemców obiektu jest firma PwC. Właścicielem nieruchomości jest fundusz Deka Immobilien.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz