Interbiuro - duży

Rozwiązania przyszłości od Tork

art. sponsorowany
Tork PeakServe
Tork PeakServe
Nowoczesne technologie rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Przy wyborze sprzętu i artykułów higienicznych do łazienek o dużym natężeniu ruchu warto zadbać, by znalazły się w nich rozwiązania pomagające zaoszczędzić czas, pieniądze oraz umilające wizytę osobom przebywającym w obiekcie.

Nowocześnie znaczy eko

Standardowe rozwiązania - papierowe ręczniki składane ZZ - są kosztowne i bardzo często niskiej jakości. Rzadko zdarza się, by korzystający z dozownika użył jednego listka papieru - najczęściej sięga po kilka. Użytkownicy wyciągają zwykle więcej listków niż potrzebują w rzeczywistości. Skutkiem takiego zachowania jest produkcja dużej liczby odpadów. Niewykorzystane przez gości, a także wypadające z nieodpowiednio zabezpieczonego dozownika fragmenty papieru generują ogromną ilość śmieci. W odpowiedzi na te problemy powstały nowoczesne dozowniki PeakServe®. System niekończących się ręczników został zaprojektowany z myślą o ekonomicznym i ekologicznym dozowaniu wkładów. Mieszczą ich ponad 2100 - to aż dwa razy więcej niż w przypadku standardowych dozowników. Dzięki szybkiemu wydzielaniu produktu, a także wysokiej jakości materiałom ręce są suche w zaledwie trzy sekundy. Opatentowany system znacznie ułatwia pobieranie ręcznika - bindy sprawiają, że listki nie wypadają z pojemnika i są wydzielane po jednym odcinku, co redukuje ilość odpadów. Dodatkowo, skompresowanie sprawia, że skorzystać z nich może aż o 600 osób więcej*

Dbając o satysfakcję gości przebywających w dużych obiektach, w łazienkach należy zapewnić odpowiedni wybór artykułów higienicznych, które będą wydajne, efektywne, a także w prosty sposób obsługiwane przez personel sprzątający. Nasze nowe ręczniki Tork PeakServe® zostały skompresowane i połączone. Dzięki temu dwa razy więcej materiału zajmuje mniejszą przestrzeń. Dozowanie odbywa się w trybie ciągłym – bindy łączą się ze sobą po uzupełnieniu dozownika, pojedyncze ręczniki również̇ są̨ ze sobą połączone. To rozwiązanie nowoczesne - ekologiczne, ekonomiczne i bardzo proste - podkreśla Wioletta Broda, Customer Marketing Manager CEE, Essity.

Nowoczesna hybryda Tork PeakServe® stanowi świetne rozwiązanie dla miejsc z dużą liczbą gości, pomoc dla biznesu i dbałość o środowisko.

Więcej informacji: www.tork.pl.


*w porównaniu z wkładami Tork Universal i dozownikiem ręczników w składce 552000.


0.0
Tagi: Tork
Napisz pierwszy komentarz