bcb wrzesień 2020

6. piętro biurowca Spokojna II już po aranżacji

|
Spokojna II
Spokojna II
Ogólnopolski wykonawca powierzchni fit-out, retail i coworkingowych ARTSERVIS zakończył w Lublinie prace aranżacyjne w nowo powstałym biurowcu Spokojna II.

Biurowiec Spokojna II, zlokalizowany w samym centrum Lublina, funkcjonuje także pod nazwą Orion. Jego całkowita powierzchnia wynosi akże pod nazwą Orion. Jego całkowita powierzchnia wynosi 35 000 mkw. powierzchni, na której biura będą zajmować niemal 19 000 mkw. Generalnym wykonawcą budynku jest firma Budimex.

Kontrakt z wykonawcą ARTSERVIS obejmował aranżację ostatniego, 6. piętra budynku na powierzchni 2 700 mkw. W zakres prac wchodziły: koordynacja całego procesu oraz montażu wszystkich instalacji, wykonanie prac budowlanych i wykończeniowych, a także przygotowanie zabudowy meblowej. Proces ten trwał od czerwca do września br.

Własna, doświadczona kadra wykonawcza jak i kadra PM zapewniły  wysoką jakość wykonania i terminowość realizacji. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dzięki otwartości Klienta i naszemu doświadczeniu stworzyliśmy obecnie najlepsze biuro w Lublinie – komentował Andrzej Lipiński, wiceprezes Artservis.

Najemcą tej powierzchni jest Sollers Consulting Sp. z o.o. – międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach doradczych i wdrożeniowych dla branży finansowej. Spółka zatrudniająca obecnie ponad 500 osób została założona w 2000 r. W Lublinie Sollers Consulting działa od 6 lat. Ponad 100 lubelskich pracowników firmy ma do dyspozycji m.in. własny taras na dachu budynku, gdzie zorganizowana została strefa chilloutu z widokiem na panoramę lubelskiej starówki. Za ten projekt odpowiadała pracownia Studio Quadra.

W designerskim projekcie, łączącym w sobie najnowsze rozwiązania w projektowaniu miejsca pracy, wykorzystano wiele materiałów takich jak drewno, kamień, filc czy żywe mchy.

Zależy nam, aby nasze biura były przyjaznym miejscem pracy. Biuro w Lublinie zostało zaprojektowane w takim samym standardzie jak w pozostałych lokalizacjach – powiedział Marcin Pluta, Partner Zarządzający w Sollers Consulting.

 

Więcej o inwestycji Spokojna II wspominaliśmy w artykule: Spokojna przestrzeń do pracy


0.0
Napisz pierwszy komentarz