Dodatkowe 10 000 mkw. dla Credit Agricole w Business Garden Wrocław

|
Business Garden Wrocław
Business Garden Wrocław
Ostatnie rozmowy doprowadziły do ostatecznego zamknięcia transakcji rozszerzenia umowy najmu przez Credit Agricole we wrocławskim Business Garden. Grupa zajmie dodatkowe 10 000 mkw. powierzchni w kompleksie.

Bank Credit Agricole zajmie dwa budynki powstające w ramach drugiego etapu budowy inwestycji. Transakcja zamknie się na poziomie 25 600 mkw. Grupa Credit Agricole planuje obecnie konsolidację swojej działalności, a w nowym obiekcie otworzą się siedziby Banku Credit Agricole, Europejskiego Funduszu Leasingowego oraz CA Ubezpieczenia. Docelowy termin przekazania negocjowanych powierzchni to druga połowa 2019 r.


Na mocy podpisanego aneksu Credit Agricole zajmie w naszym kompleksie w sumie 25 600 mkw. powierzchni biurowej. To rekordowa umowa najmu w historii firmy i jedna z największych tegorocznych transakcji na wrocławskim rynku nieruchomości. W połowie przyszłego roku planujemy przekazać najemcy dwa nowo wybudowane budynki. Od strony technicznej, każdy z nich będzie „skrojony” pod indywidulane potrzeby klienta, natomiast układ funkcjonalny przestrzeni biurowej dostosowany do celów poszczególnych jednostek operacyjnych. – mówił Marek Ulanecki, Leasing Manager w Vastint Poland.


Inwestycja Business Garden Wrocław powstaje w niewielkiej odległości od centrum miasta, przy ul. Legnickiej, w sąsiedztwie centrum handlowo-rozrywkowego Magnolia oraz stacji kolejowej Mikołajów. Na cały kompleks 9 budynków biurowo-usługowych będzie składało się aż 117 000 mkw. powierzchni najmu. Inwestycja otrzymała już certyfikat LEED na poziomie Platinum. Pomiędzy budynkami wyznaczono strefy relaksu i pracy, najemcy będą mogli również odpoczywać w ogrodzie oraz uprawiać sport na świeżym powietrzu. Na terenie ogrodu umieszczony zostanie pawilon restauracyjny, a w samym kompleksie znajdzie się wiele udogodnień dla najemców, m.in. placówka medyczna i przedszkole.


0.0
Napisz pierwszy komentarz