Interbiuro - duży

RECD 2019 - SGH organizuje warsztaty o rynku nieruchomości

|
Studenci z SGH w Warszawie zapraszają na warsztaty na temat nieruchomości
Studenci z SGH w Warszawie zapraszają na warsztaty na temat nieruchomości
19 marca rozpoczną się w Warszawie szkolenia Real Estate Case Day. Wydarzenie jest organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości przy SGH.

Zajęcia przyjmą formę siedmiu warsztatów prowadzonych w dwóch językach: polskim i angielskim. Poprowadzą je przedstawiciele firm należących do branży nieruchomości komercyjnych, tj.: JLL, Savills, CBRE, Colliers Unibail-Rodamco-Westfield, Cushman & Wakefieldi i Globalworth. Wykłady potrwają od 19 do 21 marca i będą się odbywać w siedzibach partnerów Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji i Nieruchomości.

 

Podczas kursów uczestnicy zapoznają się z tematyką potrzeb klientów oraz dowiedzą się, jak korzystać z narzędzi modelowania finansowego. Przybliżone zostaną również wiadomości z zakresu strategii biznesowych oraz administrowania nieruchomościami o charakterze komercyjnym, do których zaliczamy hotele, centra handlowe, a także powierzchnie magazynowe. W programie przewidziano ponadto m.in. warsztaty na temat nabywania i zbywania nieruchomości, umów najmu i renegocjowania stawek czynszów.

 

Projekt Real Estate Case Day to tylko jedna z wielu inicjatyw studentów Szkoły Głównej Handlowej w stolicy Polski. Tegoroczna XI edycja wydarzenia ma charakter ogólnodostępny – każdy może się zapisać na RECD 2019 poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem.

 

Patronem medialnym wydarzenia jest portal e-biurowce.pl.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra