Tork

Chmielna 89 – trwają prace wykończeniowe

|
Chmielna 89, źródło: materiały prasowe partnera
Chmielna 89, źródło: materiały prasowe partnera
Biurowiec Chmielna 89 jest jednym z najlepiej zlokalizowanych budynków tego rodzaju w Warszawie. Położony między Alejami Jerozolimskimi a ulicą Chmielną, staje się kolejnym ważnym punktem na biznesowej mapie miasta.

Właśnie trwają intensywne prace nad wykończeniem wnętrza i organizacją przestrzeni wokół biurowca. Ukończono już budowę nawierzchni i ustawiono wygodne ławki z oparciami i kosze. Kolejnym krokiem ma być montaż oświetlenia. 14-piętrowa konstrukcja, której bryła przypomina mieniący się w słońcu kryształ, na pewno stanie się wkrótce jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w stolicy. Do dyspozycji najemców przeznaczono 25 tys. mkw powierzchni.

Projekt realizowany przez Cavatina Holding to nie tylko okazała i elegancka bryła, ale również ciekawie zaaranżowana przestrzeń dookoła obiektu i nowoczesny wystrój wnętrza, dobrze dopasowany do całej koncepcji projektu. Plany architektoniczne biurowca Chmielna 89 zdobyły liczne nagrody, co zawsze przyciąga ciekawych klientów. Wiadomo już, że w biurowcu swoją siedzibę będzie miał m.in. bank PKO BP.


 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra