Park Project II

Największa sieć detaliczna w Polsce zmienia biuro

Właściciel największej sieci detalicznej w Polsce, Jeronimo Martins Dystrybucja, wybrał Mokotów na nową siedzibę swojego głównego biura.

Właściciel 1900 sklepów spożywczych przenosi się na ul. Dolną. Nowoczesny 8-kondygnacyjny budynek biurowy został zaprojektowany przez Ryszarda Rogalę. Znajdujące się na terenie biurowca zielone tarasy o powierzchni 1123 m kw. mają zapewnić pracownikom wytchnienie w trakcie pracy. Spośród 16 000 m kw. dostępnej powierzchni 5000 zostanie przeznaczonych na biura. Na miejscu znajdują się sale szkoleniowe, pomieszczenia pracownicze i wielokondygnacyjne parkingi. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Od 2 kwietnia na parterze budynku funkcjonuje sklep firmowany logiem Biedronki.

W nowej siedzibie Biedronki zatrudnienie znajdzie 300 osób. Na ulicę Dolną przenoszą się nie tylko poszczególne działy JMD, ale również firmy, należące do Grupy  Jeronimo Martins w Polsce – Hebe i Bliska. Uroczyste otwarcie nowego biurowca zaplanowano na kwiecień.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra