Interbiuro - duży

Malta Office Park jako pierwszy w Polsce z certyfikatem BREEAM In-Use International V6

|
Malta Office Park pierwszy w Polsce z certyfikatem BREEAM In-Use International V6
Malta Office Park pierwszy w Polsce z certyfikatem BREEAM In-Use International V6
Poznański kompleks biurowy uzyskał certyfikat BREEAM In-Use International V6, który rygorystycznie ocenia zasady gospodarki cyrkulacyjnej, oddziaływania na zmiany klimatu, troskę o wartości społeczne i zwracanie szczególnej uwagi na zdrowie i samopoczucie użytkowników.

Malta Office Park z certyfikatem BREEAM In-Use International V6

Malta Office Park należy do Henderson Park oraz EPP. Kompleks biurowy został uhonorowany certyfikatem BREEAM In-Use International V6. Świadczy to o wysokiej jakości dostępnej powierzchni biurowej oraz stałej poprawie właściwości obiektu. Wpływ na tak wysoką ocenę ma również efektywne zarządzanie nieruchomością. W ocenie bardzo ważne jest spełnianie kryteriów środowiskowych, społecznych oraz administracyjnych.

Poznański kompleks biurowy otrzymał niemal najwyższą ocenę. Zdaniem Sylwii Piechnik, Head of Office Leasing w EPP otrzymanie tak wysokiej noty mobilizuje cały zespół do większego zaangażowania w osiąganie kolejnych sukcesów w przyszłości.

 

Malta Office Park – wysokiej jakości przestrzeń biurowa w Poznaniu

Malta Office Park jest nowoczesnym, funkcjonalnym kompleksem biurowym. W jego skład wchodzi sześć niezależnych budynków zlokalizowanych przy Jeziorze Maltańskim w Poznaniu. Znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta – ul. Arcybiskupa Antoniego Baraniaka. Łączna powierzchnia kompleksu wynosi 30 tys. mkw.

Obiekt otrzymał certyfikat z oceną Very Good w Asset Performance oraz Management Performance, który został przyznany przez BRE Global z Wielkiej Brytanii. Dotychczas tylko dwa budynki na świecie otrzymały certyfikat BREEAM In-Use International V6 w obu tych zakresach.

Certyfikat jest potwierdzeniem najlepszych parametrów technicznych, zgodnych z dobrymi praktykami i spełniającymi najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące jakości obiektów, a także ograniczenia ich wpływu na środowisko naturalne i zdolność adaptacji do ewentualnych zmian, które mogą nastąpić w przyszłości.

Standard BREEAM określa bardzo rygorystyczne wymagania dotyczące jakości środowiska wewnętrznego oraz zarządzenie nim. Mowa tu m.in. o właściwej filtracji i wydajności systemów wentylacyjnych, ograniczaniu źródeł zanieczyszczeń, kontrolowaniu jakości powietrza, dostępie do światła dziennego oraz możliwość wykorzystania wentylacji naturalnej. Ponadto certyfikat uwzględnia politykę utrzymania czystości w organizacji.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra