JLL agentem wyłącznym warszawskiego biurowca Lakeside

|
JLL skomercjalizuje budynek Lakeside, żródło: materiały prasowe partnera
Za komercjalizację biurowca należącego do belgijskiej spółki ATENOR odpowiedzialna będzie firma doradcza JLL.

Lakeside to stołeczny kompleks budynków biurowych zlokalizowany przy ul. Szturmowej w dzielnicy Mokotów. Biurowiec powstaje w miejscu wyburzonego budynku University Business Center I, czyli jednego z 2 budynków, które belgijska firma inwestycyjna i deweloperska ATENOR zakupiła w 2018 roku.

Nowa inwestycja dostarczy aż 24 000 mkw. powierzchni biurowej. Powstaje w zgodzie z poszanowaniem zasad zrównoważonego budownictwa oraz w najwyższych standardach ochrony środowiska, potwierdza to uzyskanie precertyfikacji BREEAM na poziomie Outstanding. Budynek będzie ubiegał się także o uzyskanie zielonego certyfikatu WELL. Będzie to nowoczesny obiekt biurowy klasy A, o dogodnej lokalizacji pod względem komunikacyjnym (w pobliżu skrzyżowania ulic Puławskiej i Rzymowskiego).

Na przyszłych najemców czekać tu będzie wiele udogodnień, takich jak, chociażby: kawiarnia i kantyna oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych czy parkingi rowerowe.

Tym, co z pewnością wyróżni nowo powstający biurowiec, będzie położenie tuż nad Stawem Służewieckim, w pobliżu rozległych terenów zielonych w Dolinie Służewieckiej.

 

Za projekt architektoniczny Lakeside odpowiada Grupa 5 Architekci.

Zakończenie inwestycji planowane jest na trzeci kwartał 2023 roku.


5.0
Napisz pierwszy komentarz