HAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoCity Space logoINTERBIURO logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Alior Bank wspomoże Echo Investment

Zdjęcie przedstawia Aquarius Business House
Zdjęcie przedstawia Aquarius Business House
Alior Bank udzieli 93,3 mln kredytu spółce Echo Investment. Środki zostaną przeznaczone na realizację projektu Aquarius Business House.

Kompleks Aquarius powstaje na skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Swobodnej we Wrocławiu. Składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej 25.000 m kw. Projekt realizowany jest w dwóch etapach, pierwszy rozpoczął się w czerwcu 2011 r. i ma potrwać do listopada br. Zakończenie drugiego etapu, a przy tym całego obiektu planowane jest na wrzesień 2013 roku.

Projekt Aquarius jest pierwszym projektem realizowanym przez Echo Investment we współpracy z Alior Bank. Ze względu na wysoki prestiż budynku oraz rangę pozyskanych najemców, finansowanie projektu od początku cieszyło się zainteresowaniem. Echo Investment liczy na dalszą współpracę z Alior Bank także przy innych projektach.

Projekt budynku powstał w pracowni Arcad z Kielc. Za wykonanie stanu surowego obiektu odpowiedzialny jest Eiffage Budownictwo Mitex SA.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra