Podium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowe budynki Wilanów Office Park już w wakacje

Zdjęcie przedstawia budynek B3.
Zdjęcie przedstawia budynek B3.
Trwa rozbudowa Wilanów Office Park w Warszawie. Na przełomie czerwca i lipca do użytku zostaną oddane dwa nowe biurowce.

Rozbudowa Wilanów Office Park prowadzona jest przez firmę Polnord S.A. Do działającego już budynku B1, w którym znajduje się siedziba firmy Pol-Aqua, dołączą dwa nowe obiekty o łącznej powierzchni biurowej 30 000 m kw. Budynek A został już w całości wykupiony przez Asseco. Firma wykupiła ok. 20 000 m kw. powierzchni biurowej, z której będzie korzystać od czerwca br.

Ponadto w lipcu br. do użytku zostanie oddane ok. 10 000 m kw. za sprawą budynku B3. Obecnie prowadzone są rozmowy w sprawie najmu lokali w biurowcu. Właściciel kompleksu, Polnord S.A., zaoferował możliwość płacenia czynszu w złotówkach.

Projekt budynków A i B3 powstał w firmie Hermanowicz Rewski Architekci. Wilanów Office Park to kompleks biurowy o docelowej powierzchni 140 000 m kw. Charakteryzuje się dużą powierzchnią biologicznie czynną, czyli niezabudowanym terenem roślinnym. Zajmuje on połowę terenu inwestycji.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra